اخبار ارز دیجیتالتحلیل بازار

دستیابی به سود باورنکردنی فقط با خرید این 2 آلت کوین

5/5 - (1 امتیاز)

سولانا تریدرها را  به سمت خرید آلت‌کوین‌ها سوق می‌دهد، نوت‌کوین و فلوکی به‌عنوان میم کوین‌هایی با افزایش پتانسیل در سال 2024 ظاهر می‌شوند. سرمایه‌گذارانی که برای تنوع ، این توکن‌ها را انتخاب می‌کنند می‌توانند شاهد سود تا 10000 درصد باشند.

شکست قیمت بیت کوین به بالای 70000 دلار در روز چهارشنبه نشان می دهد که سرمایه گذاران چقدر مشتاق هستند که روند صعودی در سال 2024 داشته باشند. سولانا در کنار بیت کوین در سه ماهه اول در روند صعودی کوچکی که با تصویب ETF های بیت کوین در ژانویه تقویت شد، افزایش یافت.

  • سولانا از سقوط به 120 دلار عقب نشینی می کند و در حال حاضر در 170 دلار قرار دارد اما گاوها بسیار منتظر رسیدن به سطح 200 هستند.
  •  فلوکی پس از رسیدن به بالاترین رکورد جدید، بین میم کوین ها برترشد.
  •  نات کوین ثابت می‌کند که سکه‌های جدیدتر انتخاب شده پتانسیل بسیار زیادی دارند و می‌توانند از پروژه‌های رمزنگاری قدیمی‌تر بهتر عمل کنند.

قیمت بیت کوین در ماه های آوریل و می به طور قابل توجهی کاهش یافت که به دلیل نوسانات ناشی از افزایش تورم، مقررات و تنش های سیاسی-جغرافیایی مشخص شد.

بررسی جریان قیمتی سولانا

بر اساس داده‌های به دست آمده، بیت‌کوین از بالاترین رقم تاریخ ۷۳۸۳۷ دلار به ۵۶۵۰۰ دلار سقوط کرد. سولانا همچنین از نوسانات در آوریل و می در امان نماند زیرا از اوج سالانه 207 دلار به 120 دلار سقوط کرد. سولانا از آن زمان به بالای 170 دلار بهبود یافته است اما در زیر مقاومت 180 دلار در نوسان است.

سرمایه گذارانی که مایل به دستیابی به سود بیش از 100 برابر در پرتفوی خود هستند، باید برای خرید به آلتکوین های دیگر از جمله نات کوین(NOT) تازه راه اندازی شده و فلوکی، یک میم کوین پیشرو، رو بیاورند. سولانا آلت‌کوین‌ها را به سمت خرید سوق می‌دهد، زیرا نات‌کوین و فلوکی به‌عنوان میم کوین‌هایی با پتانسیل افزایش در سال 2024 ظاهر می‌شوند. سرمایه‌گذارانی که در سبد خریدشان توکن های متنوع ثبت کنند، می‌توانند شاهد سود تا 10000 درصد باشند.

نات کوین(NOT)

نات کوین در هفت روز گذشته 120 درصد افزایش ارزش داشته است، اما 24 ساعت گذشته به شدت نزولی بوده است و کاهش به 12 درصد در روز چهارشنبه رسید.

قبل از اصلاح، توکن نات کوین برای دستیابی به بالاترین قیمت تاریخ 0.02836 دلار افزایش یافته بود. سرمایه‌گذارانی که این میم کوین  را با قیمت 0.004611 دلار خریداری کرده‌اند، بیش از 300 درصد نسبت به سرمایه‌گذاری اولیه خود سود کرده اند.

اکنون، نات کوین یک نبرد سخت دارد تا به سرمایه گذاران ثابت کند که می تواند ارزش خود را حفظ کند. این باعث جلب توجه تریدر هایی می شود که به روند صعودی نات کوین باور ندارند

با این حال، مسیر کمترین مقاومت به شدت به سمت نزولی متمایل است، به خصوص با کاهش قیمت نات کوین به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA)، حمایت از چشم انداز نزولی یک سیگنال فروش واضح از شاخص واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) است.

سطوح مختلف کلیدی می توانند در جهت گیری قیمت نات کوین در این هفته نقش داشته باشند. بازگشت مجدد از سطح فیبوناچی اصلاحی 38.2% می تواند به سرعت علاقه به توکن را تجدید کند و از بازیابی به اوج و متعاقباً بالاترین رکورد جدید بالای 0.03 دلار پشتیبانی کند.

فلوکی (FLOKI)

فلوکی در مقایسه با لیست ارزهای دیجیتال دیگر در بخش میم کوین ها رشد قابل  توجهی به دست آورده است. ساختار فنی و مستحکم آن اعتماد به نفس را در بین سرمایه گذاران القا کرده است و عملکرد قابل توجهی دارد. فلوکی طی هفته گذشته افزایش 13 درصدی را ثبت کرد و زمانی که بازار میم کوین ها سبز بود در 5 می به بالاترین رقم 0.0003462 دلار رسید.

اگر فلوکی اینو از 0.00033 دلار فراتر رود، ممکن است با مقاومت قابل توجهی در 0.00039 دلار روبرو شود و به طور بالقوه الگوی دیرینه خود را بشکند. نگه داشتن بالاتر از این سطح ممکن است فلوکی را قادر سازد تا مقاومت بالاتری در 0.0004 دلار داشته باشد و اگر حرکت صعودی ادامه یابد، می تواند به 0.0005 دلار برسد.

برعکس، اگر قیمت فلوکی اینو به زیر 0.00032 دلار کاهش یابد، ممکن است تا خط روند حمایتی نزولی در 0.00031 دلار کاهش یابد. یک بازار نزولی می تواند فلوکی را پایین بیاورد و سطح حمایت 0.0003 دلار را هدف قرار دهد. افزایش در بخش میم کوین های سولانا به این روند صعودی کمک می‌کند و نشانه رشد بیشتر آلت‌کوین است.

🔹اگر گاوها با موفقیت قیمت را از سطح مقاومت 180 دلاری عبور دهند، این می تواند راه را برای سودهای بیشتر هموار کند. غلبه بر این مانع ممکن است سولانا را به سمت مقاومت کلید بعدی در 190 دلار سوق دهد.

🔹حفظ این سیر صعودی می تواند منجر به تلاشی بلندپروازانه برای شکستن مرز 200 دلار شود. اگر فشار صعودی بیشتر شود، این آلتکوین می تواند 250 دلار را به عنوان هدف بعدی هدف قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *