ارز دیجیتالتحلیل بازار

آیا قیمت دوج کوین در سال 2024 به 1 دلار می رسد؟

5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که کدام عوامل اساسی می‌توانند دوج کوین به قیمت یک دلار در سال 2024 برسانند.

جهش قیمت دوج کوین به بالای 0.20 دلار، باعث گمانه‌زنی در مورد پتانسیل آن برای رسیدن به 1 دلار در سال 2024 شده است و عوامل متعددی بر قیمت آن در آینده تأثیر می‌گذارد.

شیبا اینو (SHIB) طی یک ماه شاهد افزایش 200 درصدی قیمت بوده است و این سوال را در مورد توانایی آن در پیشی‌گرفتن از دوج کوین ایجاد کرده است.

شانس یک دلاری شدن دوج کوین در سال 2024 چقدر است؟

بزرگ‌ترین میم‌کوین، دوج‌کوین (DOGE)، اخیراً روند خود را تغییر داده است و قیمت آن در هفته گذشته 30٪ افزایش یافته و از 0.20 دلار فراتر رفته است. ما از ربات هوش مصنوعی ChatGPT پرسیدیم که آیا بازیابی مجدد می‌تواند قیمت دوج‌کوین را به نقطه عطف یک دلار در طول سال 2024 برساند یا خیر!

چت ربات محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی این احتمال را رد نکرد و تخمین زد که محقق شدن دوج‌کوین یک دلاری در سال 2024 به عوامل مختلفی بستگی دارد که اصلی‌ترین آنها پذیرش بازار است.

اگر دوج‌کوین به گسترش موارد استفاده خود ادامه دهد و به عنوان یک روش پرداخت یا خدمات دیگر مورد استفاده قرار گیرد، این می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت آن داشته باشد.

در اوایل این ماه، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که غول خودروهای الکتریکی ممکن است “در برخی مواقع” DOGE را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد.

ماسک در چند سال گذشته بارها از دوج‌کوین حمایت کرده است و باعث افزایش قابل توجه قیمت در بیشتر موارد شده است.

https://www.shamohsen.net/?p=4755&preview=true

ChatGPT اظهار داشت:

حمایت مستمر توسط ماسک یا شرکت برجسته می‌تواند قیمت را افزایش دهد.

ادامه‌ی روند صعودی بازار کریپتو دلیل دیگری است که ChatGPT به آن اشاره کرد. با توجه به ربات هوش مصنوعی، یک چرخه صعودی حاکم در کل بازار کریپتو ممکن است قیمت سکه‌های میم متعدد، از جمله DOGE را افزایش دهد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که به دلیل هاوینگ بیت کوین که قرار است در ماه آینده اتفاق بیفتد، صنعت هنوز شاهد یک روند صعودی واقعی نیست.

سایر عواملی که ممکن است بر ارزش آینده دوج‌کوین تاثیر مثبت بگذارد عبارتند از: تحولات فناوری، محیط نظارتی، احساسات سرمایه‌گذار و شرایط اقتصادی.

آیا شیبا اینو می تواند صاحب تاج پادشاهی دوج کوین شود؟

یکی دیگر از سکه‌های میم که اخیراً رشد چشمگیری داشته است، شیبا اینو (SHIB) است. قیمت این دارایی در مقیاس ماهانه بیش از 200 درصد افزایش یافته است و ارزش بازار آن برای مدت کوتاهی به بالای 25 میلیارد دلار افزایش یافته است.

چندی پیش، از ChatGPT پرسیدیم که آیا این توکن می‌تواند امسال سرنوشت دوج کوین را تغییر دهد یا خیر. ربات هوش مصنوعی پیش‌بینی کرد که چنین سناریویی به توسعه بیشتر جامعه شیبا اینو بستگی دارد. همانطور که CryptoPotato گزارش کرد، SHIB قوی‌ترین پایه را در بین تمام کوین‌های میم دارد و پس از آن دوج کوین و پپه قورباغه قرار دارند.

پیشرفت‌های تکنولوژیکی مربوط به شیباریوم نیز می‌تواند نقش مهمی در آینده شیبا داشته باشد. این شبکه که در آگوست سال گذشته راه‌اندازی شد،

چندین نقطه عطف استراتژیک را در چند ماه گذشته تکمیل کرده است. اخیرا، کل معاملات از مرز 400 میلیون فراتر رفت.

منبع: کریپتو پوتیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *