اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتال

انفجار قیمت دوج کوین و شیبا | توقف بعدی DOGE و SHIB کجاست؟

Rate this post

قیمت دوج کوین در بحبوحه شکست های اخیر و افزایش 150 درصدی حجم معاملات روزانه، برای یک روند صعودی بزرگ آماده می شود.

از طرفی سکه شیبا اینو امروز بیش از 20 درصد افزایش یافت زیرا کوساما از آخرین نسخه مجله شیب رونمایی کرد و یک مشارکت حیاتی را به طور رسمی اعلام کرد.

بزرگترین میم کوین جهان دوج کوین (DOGE) با ثبت 33 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته و جهش قیمت به بالا 0.1 دلار برای اولین بار از نوامبر 2022 به رالی گاوی بیت کوین و بازار کریپتو می پیوندد. در زمان انتشار، این میم کوین محبوب با قیمت 0.127 دلار و ارزش بازار 17.91 میلیارد دلار معامله می شود.

تحلیل دوج کوین و دلایل انفجار قیمت آن

از آنجایی که قیمت دوگ‌کوین (DOGE) از 12 سنت فراتر رفته است، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته نیز با افزایش 156 درصدی به 4.77 میلیارد دلار افزایش یافته است.

در هفته گذشته، قیمت DOGE به نسبت 50 درصد رشد کرده است که نشانگر شروع دوره صعودی بعدی و هیجان سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در دوگ‌کوین است.

برای چهارمین بار در تاریخ، قیمت دوگ‌کوین شاهد سیگنال رالی گاوی دو هفته‌ای شده است. هر بار که این سیگنال در گذشته تایید شده است، منجر به افزایش ناگهانی قیمت دوگ‌کوین در ماه‌های بعد شده است.

علاوه بر این، دوج‌کوین شاهد انباشت نهنگ‌های قوی است. داده‌های پلتفرم ردیابی بلاک‌چین Whale Alert نشان داد که 276.21 میلیون DOGE از Robinhood، یک شرکت خدمات مالی آمریکایی، جمع‌آوری شده است.

بر اساس داده‌های Whale Alert، دو تراکنش بزرگ نهنگ مسئول جمع‌آوری این مقدار قابل توجه از رابین‌هود بودند.

اولین تراکنش انباشت 172.89 میلیون DOGE به ارزش 16.59 میلیون دلار را با آدرس DEndnpPewG…gWLmkNMAtU نشان داد.

در همین حال، تراکنش دوم نشان داد که آدرس DGG1Ght6LB…pcSXme8X5S 103.32 میلیون DOGE، در مجموع 9.87 میلیون دلار را به دست آورده است.

توقف بعدی دوج کوین چه قیمتی است؟

علی مارتینز، کارشناس مشهور تجارت ارزهای دیجیتال، پیش‌ بینی جسورانه‌ ای را منتشر کرده است که یک شکست قوی احتمالی برای دوج کوین را متصور است. مارتینز پیش‌ بینی می‌ کند که Dogecoin می‌ تواند تا ماه آوریل به 1.7 دلار برسد و دیدگاه هایی را از الگوهای نمودار تاریخی و پویایی‌ های همیشه در حال تحول بازار به دست آورد.

علت رشد خیره کننده شیبا (SHIB)

در میان انبوهی از پیشرفت‌ هایی که اخیراً در اکوسیستم شیبا اینو شاهد بودیم

قیمت شیبا امروز، 29 فوریه، نزدیک به 30 درصد افزایش یافت و نظر علاقه‌ مندان بازار کریپتو در سراسر جهان را برانگیخت.

با توجه به این موضوع، شیتوشی کوساما، توسعه‌ دهنده اصلی Shiba Inu، پستی را در X به اشتراک گذاشت که توجه جامعه را به خود جلب کرد زیرا توسعه‌ دهنده یک مشارکت حیاتی برای میم کوین را برجسته کرد.

با این مشارکت، جامعه رمزنگاری شیبا به رمزگذاری و حریم خصوصی متحول کننده در اکوسیستم خود چشم دوخته است.

در همین حال، توسعه‌ دهنده از جدیدترین نسخه مجله شیب رونمایی کرد و افکار صعودی بیشتری را در مورد ارز دیجیتال شیبا ایجاد کرد.

نگاهی دقیق تر به پست کوساما و مجله شیب

آخرین پست Shytoshi Kusama در X اظهار کرد که همکاری جدید برای جامعه Shiba Inu قابل توجه است

و بر اهمیت حفظ رمزگذاری و حریم خصوصی در اکوسیستم Shiba Inu تاکید دارد. همچنین، او توجه جامعه را به همکاری با Zama جلب کرده است؛

یک شرکت رمزنگاری که راه حل‌های FHE (رمزگذاری کاملاً همومورفیک) را برای بلاک چین و هوش مصنوعی تقویت می‌کند.

هدف این جامعه ایجاد یک پوشش غیرقابل نفوذ از رمزگذاری برای تراکنش‌های روی بلاک چین با مشارکت فوق‌الذکر است.

علاوه بر این، با ظهور آخرین نسخه مجله شیب، مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید در آینده رمزنگاری Shiba Inu برانگیختگی بیشتری را در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در دنیای کریپتو ایجاد کرده است.

این انجمن به ۳۰۰۰ کاربر اول فرصتی برای دریافت رایگان NFT جلد چهاردهم داد. همچنین، توکن‌های مورد انتظار که مطابق با ادغام D3 Inc. هستند، قرار است در ۵ مارس معرفی شوند.

همچنین

راه‌اندازی قریب‌الوقوع KNINE که بازتاب مشارکت با K9 Finance دارد، خوش‌بینی بازار را برای Shiba Inu ایجاد کرده است.

ادغام با Tangem، یک پلتفرم خدمات کیف‌پول رمزنگاری، نیز توجه‌ها را به خود جلب کرده و در مجله شیب ظاهر شده است.

به گفته جامعه، Tangem یکپارچه‌سازی با شیباریوم را آغاز کرده و به امنیت و مقیاس‌پذیری بیشتر برای بلاک چین لایه ۲ اشاره کرده است.

نکته قابل توجه، پل FETCH Sharbi است که اتصال بدون مشکل شیباریوم، آربیتروم و اتریوم را به ارمغان می‌آورد و افکار صعودی بیشتری را به وجود آورده است.

این پیشرفت‌ها در مجموع، خوش‌بینی بسیار زیادی را برای توکن Shiba Inu ایجاد می‌کنند، همانطور که پامپ خیره‌کننده امروز اتفاق افتاده است.

Shiba Inu نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳۵۴ دلار و ارزش بازار ۷.۶۷ میلیارد دلار معامله می‌شود.

همچنین، حجم معاملات روزانه شیب نیز با ۷۰ درصد افزایش به ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است.

در عین حال، Shiba Inu افزایش قابل توجه ۱۲۰ درصدی در معاملات خرید فیوچرز را تجربه کرده است.

در آینده، قیمت Shiba Inu ممکن است به سطوح مقاومت مهم ۰.۰۰۰۰۱۱۹ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۵۸ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار هدف قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *