ارز دیجیتالتحلیل بازار

تحلیلگر معروف: 45 روز تا شروع آلتسیزن مانده است!

5/5 - (1 امتیاز)

آلتسیزن

🔺آلتسیزن 45 روز دیگر شروع می‌شود و سرمایه‌گذاران برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید آماده می‌شوند.
🔺 تحلیلگر معروف Rekt Fencer به نزدیک شدن به فصل الت کوین اشاره کرده و توصیه می‌کند معامله‌گران از سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک استفاده کنند.

همانطور که بیت کوین به مسیر صعودی خود به سمت بالاترین رکورد جدید (ATH) ادامه می‌دهد، جامعه ارزهای دیجیتال با شوق منتظر شروع آلت‌سیزن هستند.

به گفته کارشناسان صنعت، این فصل پیش‌بینی‌شده آلت‌کوین‌ها می‌تواند تنها 45 روز دیگر آغاز شود و مجموعه‌ای از فرصت‌های جدید را در بازار پویای ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاران ارائه دهد.

آلتسیزن

تحلیلگر مشهور Rekt Fencer به نزدیک شدن فصل آلت‌کوین‌ها اشاره می‌کند. به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود با توجه دقیق به توکن‌هایی با ارزش پایین بالقوه، خود را برای سودهای هنگفت آماده کنند زیرا بازار برای افزایش احتمالی آماده می‌شود.

چشم‌انداز خوش‌بینانه Fencer بر اهمیت زمان‌بندی استراتژیک و انتخاب‌های سرمایه‌گذاری محتاطانه برای 100 برابر کردن سرمایه اولیه در حوزه کریپتو تأکید می‌کند.

شمارش معکوس برای فصل آلتسیزن 2024

در همین حال، یک کارآفرین آفریقای جنوبی، ران نوینر، توضیح می‌دهد که آلت‌سیزن به دنبال افزایش قیمت بیت‌کوین به یک ATH جدید، پس از آن اتریوم و متعاقباً ارزهای دیجیتال با ارزش بالا مانند سولانا و آوالانچ است.

با پیشی‌گرفتن بیت‌کوین از ATH قبلی خود، Neuner پیش‌بینی می‌کند که آلت‌کوین‌ها نیز می‌توانند تقریباً 70 روز بعد به بالاترین حد خود برسند، البته قبل از یک دوره اصلاحی 22 روزه.

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 14 روز از این مرحله اصلاحی می‌گذرد و نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. اگر تاریخ تکرار شود،

فصل آلت‌کوین‌ها به طور بالقوه می‌تواند در 45 روز آینده آغاز شود و فرصت‌های فراوانی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند تا سبدهای خود را متنوع کنند.

منبع: کوین پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *