سایت های اسکم

سایت سرمایه گذاری ShaoBank

4.5/5 - (11 امتیاز)

ShaoBank

وضعیت: پایان فعالیت وبسایت سرمایه گذاری ما : 250 دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: 540 دلار
شروع فعالیت: 373 روز پیش  مجموع سود ما: 540 دلار
نظارت شده: 365 روز آخرین برداشت: 1403/02/17
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلار رده بندی ادمین : 8 از 10
پاداش معرفی: %7 %3 %2.5 %2… اطلاعات کامل و بیزینس پلن شرکت سرمایه گذاری ShaoBank 
ارزهای مورد قبول : بیتکوین ، تتر ، لایت کوین ، اتریوم ، ریپل ، دوج کوین ،ترون ، استلار، BNB ، کاردانو ،سولونا
پلنها : %0.2 تا %0.5 روزانه برای 1 تا 3 سال

نوع پروژه در مانیتورینگها : VIP  مانیتور ها فعال : 6
امنیت : Cloud Flare چک کردن امنیت سایت
 چک کردن Whois سایت چک کردن ترافیک سایت
بازدید روزانه فعلی : 300 از 5 کشور

 

درباره پروژه

درباره پروژه

شاوبانک (ShaoBank) یک شرکت چند ملیتی تامین مالی، وام دهی، و سرمایه گذاری مستقر در هنگ کنگ میباشد که سابقه ای طولانی در خدمات رسانی مالی به مشتریان دارد، هم اکنون پس خدمات این سیستم بصورت آنلاین برای کاربران سراسر جهان فراهم شده، طرح های تجاری شااوبانک عبارت است از بینه، وام دهی، سپرده گذاری بانکی با نرخ سالانه جهانی، اوراق قرضه و سهام، سیستم توکن بلاکچینی، شبکه سازی ، و سپرده گذاری برای دریافت سود ثابت روزانه.

از ابتدای فعالیت این شرکت بصورت آنلاین، مورد استقبال کاربران اروپایی و دیگر قاره ها قرار گرفته، و می‌توان با یک سرچ نام این شرکت در تلگرام، گروه های برزیلی، ایتالیایی، چینی، آلمانی، هندی و دیگر کشور هارا یافت، که بصورت حرفه ای و مبتدی و لیدر شیپی در این شرکت فعالیت می‌کنند. در ایران نیز به تازگی طرفدار پیدا کرده ولی چون اطلاعات فارسی زیادی در این مورد نبوده هنوز از ایران سرمایه گذار و با شبکه ساز زیادی ندارد.

اکوسیستم ShaoBank همانطور که در بالا نیز اشاره شد شامل، سرمایه گذاری، بانکداری، بیمه. تبلیغات است که اطلاعات بیشتر و کاملتر را در pdf ترجمه شده در همین پست میتوانید مطالعه کنید

این شرکت با شرکت های صاحب نامی نیز کار می‌کند مانند شرکت تبلیغات بین المللی Universal Century ، فایننشیال پارتر لیمیتد و….

همانطور که عنوان شد این پلتفرم خدمات زیادی را اراعه می‌کند، برای سرمایه گذاران نیز کارت های فیزیکی Shaobank ارسال می‌گردد.
ولی کارایی که بیشتر برای ما ایرانیان دارد، سیستم سرمایه گذاری از طریق خرید سهام و دریافت سود ثابت روزانه دلاری ، و سیستم پاداش معرفی در 10 لول، و جوایز لیدر شیپ و خرید کیس تست که در ادامه به آن می‌پردازیم.

پلن سرمایه گذاری

در شااوبانک دو نوع سرمایه گذاری وجود دارد، یکی سپرده بانکی با سود سالانه 11نیم درصد به صورت روز شمار که هر زمان نیز امکان لغو و برداشت سرمایه درآن وجود دارد،

و دیگری سود سهام با سود بسیار عالی روزانه 0.5 درصد به مدت 3 سال است.

حداقل خرید سهام 10 عدد میباشد که با قیمت فعلی چیزی حدود 127 دلار است، که این سهام به مدت 3 سال از سود ثابت روزانه %0.5 برخوردار است.

به عنوان مثال برای سرمایه گذاری 1000 دلار در این پلتفرم به صورت زیر سود دریافت میکنیم :

روزانه 5 دلار
هر هفته 35 دلار
ماهانه 150 دلار سود
و در کل دوره 3 ساله 5,470 دلار سود خالص و پس از آن نیز اصل سپرده قابل برداشت میباشد.
تنها با سودهای روزانه در مدت 6 ماه اصل پولی که سهام خریداری کرده ایم در غالب سودهای روزانه برداشت میکنیم و در اصل بازگشت سرمایه ی 6 ماهه این سیستم بسیار جدگراب است ،و دوسال و نیم دیگر هرچه برداشت کنیم سود خالص خواهد بود.

رفرال کمیسیون

شرکت ShaoBank مانند دیگر شرکت های موفق در زمینه ی بازاریابی شبکه ای نیز سیستم خوبی طراحی کرده ، که 20 درصد جمع آوری شبکه ذگرا تحت عنوان پاداش معرف یا همان رفرال کمیسیون به اعضا می‌دهد.

 

به این صورت که اگر شما که یک سرمایه گذار و سهامدار در این سیستم هستید و سود روزانه دریافت می‌کنید، می‌توانید توسط، لینک رفرال خود دوستان خود را دعوت کرده و از خرید سهام آنها به شما پورسانت داده خواهد شد. لول 1 که %7 است برای همه ی سرمایه گذاران باز است، لول 2 به بعد نسبت به گردش مالی زیرمجموعه های شما بار خاهد شد، هرچه سرمایه گذاری زیرمجموعه های شما بیشتر شود لول های بعدی برای شما باز خواهد شد.

سیستم رفرال این شرکت نیز مانند پلن های سرمایه گذاری‌ش از دیگر پلتفرم ها متفاوت است،

به عنوان مثال وقتی زیر مجموعه شما 1000 دلار سهام خریداری و سرمایه گذاری کند، پاداش سطح 1 می‌شود 70 دلار، این 70 دلار برابر با 550 HKD است (دلار هنگ کنگ) ، هر یک توکن شاوبانک نیز برابر با 12 HKD،
و در کل 6050 توکن T واریز می‌شود، شما می‌توانید این توکن را با تتر یا هر ارز دیگری برداشت کنید معادل همان 70 دلار، و یا به قسمت MarketPlace رفته و با توکن خود سطح های دیگر را برای دریافت پاداش خریداری کنید.
این گونه هم توکن های شرکت جریان دارد و قابل استفاده است، هم پلن معکوس نخورده و مدتها می‌تواند ادامه یابد.

برخی مزایای شرکت سرمایه گذاری ShaoBank :

✔️سود مناسب و معقول روزانه و ثابت به مدت 3 سال

✔️ دارای 20 لول زیر مجموعه سازی

✔️ پلن قدرتمند برای شبکه سازی که معکوس نخواهد خورد

✔️ دارای کارت به کارت وجوه داخلی (انتقال مبالغ از یک اکانت به اکانت دیگر)
✔️ واریز برداشتها در کمتر از یک ساعت

✔️ در سطح جهانی کاربران فعال زیادی دارد
✔️ دفتر کاری فوق پیشرفته و متفاوت با تمام سیستم های دیده شده

 

در سایت این پروژه پس از ثبت نام باید اطلاعات شخصی تکمیل و توسط کارت ملی وریفای شود، که مدارک ایرانی را نیز قبول کرده و درنهایت کمتر از نیم ساعت تایید می‌شود.
این کمپانی که در حال حاضر لیدرهای 4 کشور بصورت حرفه ای درآن فعالیت می‌کنند مانند کشور برزیل، ایتالیا، هند، روسیه، که به همین زبان ها نیز در تلگرام اعضای این کشورها توسط لیدرهای خود عضو می‌شوند.

اطلاعات کامل و بیزینس پلن شرکت سرمایه گذاری ShaoBank را از فایل pdf زیر مطالعه کنید.

دانلود

 

آموزش سرمایه گذاری

در پروژه ShaoBank سرمایه گذاری و انتخاب پلن با سایت‌های هایپ متفاوت است، شاوبانک یک سایت هایپ نیست، و یک پروژه بسیار بزرگتر است که چندین بخش دارد.

این پروژه خدمات متعددی داره که داخل فایل pdf فارسی مفصل شرح داده شده.

  • قسمت سود سپرده که سود سالانه بانکی هست،
  • قسمت اوراق بهادار و سهام (bonds)
  • قسمت بیمه، توکن سیستم (hkd) وام و…


برای فعال کردن سود روزانه 0.5 درصدی در حساب کاربری بجای گزینه ی Deposit که بخش سپرده گذاری در *بانکِ شااو* با سود سالیانی بانکی که با این بخش کاری نداریم چون سودش کمه.

جهت سود روزانه نیم درصد باید سهام بگیرید. سهام 3 ساله با روزی 0.55 درصد سود برای 3 سال، با بازدهی بالای 600 درصد

باید مطابق تصویر از قسمت bonds ، که دو مدل اوراق قرضه داره همون (پلن سرمایه گذاری)

اوراق قرضه ی AA5190 با سود روزانه 0.55 درصد رو انتخاب کنیم

حد اقل خرید bonds ،یا همون اوراق قرضه، 10 سهم هست, که هر 10 سهم در حال حاضر 127 دلار میباشد، یعنی حد اقل سرمایه گذاری 127 دلار است که با خرید 10 اوراق صورت می‌گیرد.، که پس از  خرید یک قرار داد دیجیتالی هم بهتون داده میشه با مشخصات خودتون. و روزانه سود سهامش رو میتونید دریافت کنید، حداقل برداشت هم 6 دلارو خورده ای هست.
سرمایه گذاری و واریز و برداشت هم با تتر، بیتکوین و ارزهای دیگه انجام میشه سودها هم به دلار برداشت میشه.

محاسبه سود کمپانی سرمایه گذاری ShaoBank

دریافت روزانه 0.55 درصد سود سهام و قابل برداشت، با واریز فوری

  • سود خالص هفتگی %3.85
  • سود خالص ماهانه : %16.5
  • سود خالص سال : %200
  • و جمعا 600 درصد

قابلیت سود مرکب هم داره که از بالانس و سود مجددا میشه سهام خرید.

به عنوان مثال
با 1000 دلار سرمایه گذاری در این پروژه
روزانه $ 5.5 دلار سود خالص
در هفته $ 38.5 دلار سود خالص
ماهانه $ 165 دلار سود خالص
بدون محاسبه سود مرکب

 

 

اگر نیاز به راهنمایی و اموزش داشتید ، حتما با پشتیبان سایت Shamohsen.Net تماس بگیرید

 

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید،. همچنین در پست دیکشنری نیز با کلمات رایج در این بیزینس آشنا خواهید. لینک برخی از آموزش‌ها که با کیلیک بر روی هر یک به پست مربوطه ارجاع داده خواهید شد :

آموزش‌ها :

 

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 

 

 

لینک ثبت نام در ShaoBank 

 

کانال تلگرام

پشتیبانی تلگرام

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *