کسب درآمد

سایت rev.com | ترجمه کن، درآمد دلاری کسب کن!

Rate this post

آیا تا به حال به استفاده از نرم افزار تبدیل گفتار به متن یا بالعکس برای رونویسی، ترجمه یا زیرنویس فکر کرده اید؟ همانطور که میدانید هر زمان چیزی توسط انسان ها یادداشت شود ممکن است اشتباهاتی در آن صورت بگیرد اما برای یک ربات فرقی ندارد که یک فایل صوتی یا ویدیو با چه لهجه و گویش دیگری صحبت می کند. Rev.com نرم‌افزاری است که به شما کمک می‌کند بازنویسی کنید و برای فریلنسرها چنین فرصتی را فراهم می کند که درآمد دلاری کسب کنند. چه به دنبال کسب درآمد دلاری برای ورود به حوزه فریلنسری هستید و چه نیاز دارید شخصی متون شما را ترجمه کند یا به دنبال پلتفرمی هستید که این خدمات را ارائه می دهد می توانید به سایت rev سر بزنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی سایت rev.com بپردازیم و دریابیم که فعالیت در آن چه مزایا و معایبی را دارد.

معرفی سایت rev.com

Rev.com سایتی است که خدمات رونویسی، زیرنویس و ترجمه را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای اینکه بتوانید از این وب سایت درآمد کسب کنید، باید به عنوان فریلنسر در این وب سایت فعالیت داشته باشید.

این شرکت در سال 2010 با هدف “ایجاد مشاغل پولساز در خانه، با استفاده از هوش مصنوعی” شروع به کار کرد. آنها می خواستند این کار را انجام دهند و در عین حال به “شکستن موانع در اطراف محل کار فیزیکی” کمک کنند.

بنابراین، آنها به دنبال یافتن جایگاهی شدند که در آن افراد بتوانند طبق برنامه خود کار کنند و خدمات بهتری نسبت به هوش مصنوعی موجود در حال حاضر ارائه دهند.

کارهایی که در سایت Rev.com انجام می دهید، مستلزم گوش دادن به فایل های صوتی یا تصویری و تایپ دقیق آنچه می شنوید است. این بدان معنی است که شما باید درک قوی از زبان انگلیسی و همچنین گرامر داشته باشید. اگر این شرایط را دارید، برای شروع به یک کامپیوتر (با صدا) و یک اینترنت پرسرعت نیاز دارید.

پلتفرم Rev چگونه کار می کند؟

مشتریانی که به یک فایل ویدیویی یا صوتی نیاز دارند که رونویسی یا زیرنویس شده باشد، فایل‌ های خود را برای Rev ارسال می‌کنند. سپس آن فایل‌ها برای “Revvers” در دسترس قرار می‌گیرند تا گوش دهند، زیرنویس یا بازنویسی کنند و ارسال کنند.

“Revvers” فریلنسر هایی هستند که در یک مسابقه شرکت کرده اند، یک پروژه نمونه ارسال کرده اند و برای گوش دادن و یا تماشای فایل های مشتری و تایپ دقیق آنچه گفته می شود تایید شده اند.

برای کسب درآمد به عنوان یک فریلنسر در سایت Rev.com، باید برای کار به عنوان بازنویسی یا زیرنویس درخواست دهید. حتی اگر لیست انتظاری وجود داشته باشد، همچنان می توانید درخواست دهید. با توجه به وب سایت، در قالب هر شغلی که پذیرفته می شوید وظایفی دارید که هر کدام عبارت است از:

کسانی که بازنویسی می کنند

 • باید به فایل های صوتی و تصویری گوش دهید.
 • آنچه گفته می شود را دقیق تایپ کنید.
 • به ازای هر دقیقه فایل صوتی یا تصویری 0.30 تا 1.10 دلار کسب کنید.

کسانی که به عنوان زیرنویس پذیرفته می شوند

 • ویدیو ها را تماشا کنید.
 • آنچه گفته می شود را دقیق تایپ کنید و صداها را با خلاقیت یادداشت کنید.
 • صدای تایپ شده را با ویدئو همگام سازی کنید.
 • به ازای هر دقیقه صوتی یا تصویری 0.54 تا 1.10 دلار کسب کنید.

همچنین بخوانید : سایت Zirtual چیست؟ دستیار مجازی (VA) باشید و ساعتی 10 دلار دریافت کنید!

اگر می‌توانید یک زبان خارجی را روان صحبت کنید، می‌توانید برای ترجمه زیرنویس‌ها برای هر دقیقه فایل صوتی یا تصویری 1.70 تا 4 دلار دریافت کنید.

برای شروع، باید به صورت آنلاین درخواست دهید. انتظار داشته باشید حداقل یک ساعت برای برنامه وقت بگذارید. هنگامی که برای فریلنسر شدن ثبت نام کردید، در مراحل بعدی باید این کارها را انجام دهید.

از شما خواسته می شود که در آزمونی شرکت کنید که مهارت های زبان انگلیسی و گرامر شما را تست کنند.

شما یک نمونه بازنویسی یا زیرنویس ارسال می‌کنید، که بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که انتظارات کیفیت مشتری را برآورده می‌ کند.

در صورت تایید، می توانید ثبت نام کنید و فورا شروع به کسب درآمد کنید.

پس از ثبت نام و ورود به سیستم، می توانید پروژه هایی که درخواست داده اند را در فضای پروفایل خود مشاهده کنید. پس از قبول یک پروژه، یک ساعت فرصت دارید تا تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید آن را بدون جریمه «لغو» کنید یا خیر. اگر پروژه را کامل کنید و روی «ارسال» کلیک کنید، می‌توانید بلافاصله پرداخت آن پروژه را در قسمت درآمد خود مشاهده کنید.

پس از آن، یکی از اعضای تیم کنترل کیفیت Rev کار شما را بررسی و درجه بندی می کند. دوشنبه بعد بدون در نظر گرفتن آن نمره، یک واریزی در حساب پی پالی که معرفی کردید دریافت خواهید کرد.

از سایت rev.com چقدر می توانم درآمد کسب کنم؟

طبق گفته Rev، کسانی که فایل های صوتی یا تصویری را بازنویسی و زیرنویس‌ می کنند، به طور متوسط 240 تا 245 دلار در ماه درآمد دارند و بیشترین درآمد ماهانه بین 1495 تا 1570 دلار است. به عنوان مترجم، متوسط درآمد ماهانه 958 دلار گزارش شده است. با توجه به تجربه اکثر کاربران، درآمد متوسط 400 دلار در ماه به عنوان بازنویس یا زیرنویس با حدود 15 ساعت کار در هفته کاملاً امکان پذیر است.

بسته به شغلی که برای آن درخواست می‌ کنید و پروژه‌هایی که ادعا می‌ کنید، می‌ توانید انتظار داشته باشید که از 0.30 دلار تا 1.10 دلار در هر دقیقه فایل صوتی یا تصویری به‌ عنوان بازنویس یا زیرنویس در Rev درآمد کسب کنید. این امر بسته به دشواری پروژه و سرعت تایپ شما متفاوت است.

کسانی که تجربه فعالیت در این سایت را دارند ادعا می کنند که در صورت پذیرش یک پروژه، تقریباً 3 تا 5 دقیقه برای بازنویسی یا زیرنویس برای هر دقیقه فایل صوتی یا تصویری صرف می کنند. یعنی اگر من ادعای یک پروژه پنج دقیقه ای را داشته باشم، انتظار دارم تا 20 دقیقه روی آن کار کنم. طبق تجربه، اگر فردی دو ساعت روی پروژه های Rev کار کند، می تواند حدود 16 دلار درآمد داشته باشد.

میزان درآمدی که در هر ساعت می توانید به دست آورید با تکمیل پروژه های بیشتر افزایش می یابد. به عنوان مثال، در اینجا سطوحی وجود دارد که می توانید برای افزایش درآمد خود به عنوان زیرنویس به آنها برسید:

شما به عنوان یک تازه کار “Rookie” شروع خواهید کرد. پس از تکمیل 60 دقیقه کار تکمیل شده که مطابق با استانداردهای شرکت است، به مشاغل زیرنویس بیشتری دسترسی خواهید داشت.

اگر بتوانید به طور متوسط 1200 دقیقه در یک بازه زمانی 120 روزه زیرنویس داشته باشید، به سطح Revver+ ارتقا پیدا می کنید، به این معنی که می‌توانید به پروژه ها قبل از Revvers دسترسی خواهید داشت. سپس، می‌توانید به تیم کنترل کیفیت Rev درخواست دهید و برای رتبه‌ بندی پروژه‌های تکمیل‌ شده سایر فریلنسرها پول دریافت کنید.

همچنین بخوانید : سایت playlist push چیست؟ کسب درآمد از playlistpush

درآمد شما در طول هفته (از یکشنبه تا شنبه) جمع می شود و هر دو شنبه می توانید انتظار واریز به حساب پی پال خود را داشته باشید.

آیا ایرانیان در سایت Rev میتوانند فعالیت کنند و درآمد داشته باشند؟

Rev فقط در برخی کشورها در دسترس است. این سایت برای افرادی که در استرالیا، کانادا، ایرلند، مکزیک، هلند، نیوزیلند، آفریقای جنوبی، بریتانیا و ایالات متحده زندگی می کنند (به جز افرادی که در کالیفرنیا زندگی می کنند) در دسترس است.

 

ثبت نام در سایت rev.com به چه صورت است؟

برای تبدیل شدن به یک فریلنسر برای Rev، باید درخواست خود را با استفاده از فرم ثبت نام ارائه شده توسط وب سایت ارسال کنید. سپس، باید به یک سوالات پاسخ دهید که مهارت های زبان انگلیسی و گرامر شما را آزمایش می کند.

کل فرآیند درخواست ممکن است تا یک ساعت طول بکشد، بنابراین مطمئن شوید که قبل از ثبت درخواست زمان کافی دارید. به علاوه، باید نمونه کار خود را ارسال کنید.

Rev درخواست شما را بررسی می کند و در صورت تایید، لینک ثبت نام به عنوان فریلنسر را برای شما ارسال می کند. پس از انجام این کار، اکنون می توانید شروع به کسب درآمد کنید.

سایت واقعاً به شما نمی گوید که چقدر طول می کشد تا درخواست شما را بررسی کنند، اما بر اساس تجربه کاربران، دریافت پاسخ آنها بیش از چند روز طول نمی کشد.

مزایا و معایب کسب درآمد از سایت rev.com

برای شروع کسب درآمد در سایت rev بهتر است یا مزایا و معایبی که دارد آشنا شوید:

مزایا

 • در خانه کار می کنید.
 • در بازه زمانی دلخواه می توانید کار کنید.
 • به ازای هر پروژه تکمیل شده (صرف نظر از نمره ای که دریافت می کند) پول دریافت می کنید.
 • به صورت هفتگی تسویه حساب صورت می گیرد و مبلغ در حساب پی پال خود دریافت می کنید.

معایب

 • زمان صرف شده برای تایپ بیشتر فایل های صوتی یا تصویری که برای آن پول پرداخت دریافت می کنید، بسیار زیاد است.
 • شنیدن برخی فایل های صوتی دشوار است.
 • تعداد پروژه های موجود در طول روز یا هفته متفاوت است.
 • سایر فریلنسرها نیز تلاش خواهند کرد تا پروژه های موجود را دریافت کنند و فضای رقابتی دارد.

جمع بندی

به طور کلی، قطعاً می‌توانید با کار به عنوان یک بازنویس یا زیرنویس در Rev درآمد بیشتری کسب کنید، به خصوص اگر تایپیست سریع و دقیقی باشید. اگر به یک زبان خارجی صحبت می کنید، درآمد شما به عنوان مترجم می تواند بسیار افزایش یابد.
در مقایسه با یک شغل پاره وقت سنتی، ممکن است در ابتدا درآمد زیادی نداشته باشید. اما حتی به عنوان یک فریلنسر، با تکمیل پروژه‌های بیشتر، پتانسیل رشد و کسب درآمد بیشتر در ساعت را خواهید داشت.

 

پیوند کوتاه: https://www.shamohsen.net/?p=1438

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *