اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتالتحلیل بازار

سرنوشت ارز پپه چه می شود؟ پیش بینی تحلیلگران در مورد بازگشت قیمت pepe

Rate this post

برای بزرگترین میم کوین جدید در سال 2023، یعنی ارز پپه (PEPE) یکی از بدترین سرنوشت هایی که برای یک دارایی رمزنگاری جدید ممکن است رخ دهد، اتفاق افتاد. اخیرا شایعاتی مبنی بر کلاهبرداری راگ پول 16 میلیون دلاری ارز پپه که توسط برخی از اعضا تیم توسعه دهنده آن رخ داده است، به گوش می رسد. در این رویداد سه عضو اصلی تیم این پروژه در 24 آگوست توکن های خود را فروختند و به صورت ناگهانی پروژه را رها کردند.

حساب رسمی X ارز پپه (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد) توضیح داد که سقوط 26 درصدی ارز په په به دلیل این است که «سه عضو سابق تیم» توکن های خود را بدون اطلاع قبلی فروختند.

پس از آن، سرمایه‌ گذاران کریپتو و علاقه‌ مندان به میم کوین همچنان در مورد سرنوشت پپه کوین سردرگم هستند و در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آینده برای این پروژه رخ دهد، حدس و گمان هایی می زنند و به این فکر می‌کنند که آیا این توکن با مضمون قورباغه می‌تواند عملکرد امیدوار کننده داشته باشد که به قیمت‌های قبل از راگ پول بازگردد یا خیر.

در مصاحبه سایت خبری کوین تلگراف با معامله‌ گر رمز ارز Reetika Trades، او اظهار کرد علیرغم اینکه اقدامات تیم توسعه دهنده جالب نبوده است اما هنوز هم می توان پیش بینی کرد که آینده ارز پپه درخشان خواهد بود. او معتقد است که این رویداد در نهایت “تاثیر کمی” بر چشم انداز توکن در دراز مدت خواهد داشت.

همچنین بخوانید: پلتفرم X در حال تبدیل شدن به بهشت سرمایه گذاران دوج کوین! تحلیل دوج کوین امروز

او گفت:

این یک میم کوین است که با پایه و اساس شوخی و بدون هیچ کاربردی راه اندازی شده است، بنابراین این اتفاقات و خروج برخی از برنامه نویسان پروژه یا اعضا تیم توسعه دهنده قابل پیش بینی بوده است.

با فروش تعداد زیادی از سکه‌ها در حال حاضر، فروش تعداد کل سکه‌های بالقوه ای که توسعه دهندگان می‌توانند در آینده بفروشند کاهش یافته است – که این اتفاق برای حضور بلند مدت توکن در بازار رمز ارز خوب است.

با این حال، Reetika همچنین خاطرنشان کرد که Pepe یک میم کوین است که نام خود را با بیان صریح بودن این موضوع که اساساً بی‌ارزش است و هیچ ارزش اساسی برای قیمت گذاری آن ندارد، به دست آورده است. در نتیجه، قیمت میم کوین ها مستعد نوسانات شدید است و هر گونه سرمایه گذاری در این دارایی ها باید بیشتر شبیه به قمار تلقی شود.

به طور مشابه، معامله گری با نام مستعار Horse گفت که خارج کردن عرضه باقیمانده توکن‌ها از دست توسعه‌ دهندگانی که فروخته‌ اند یک حرکت سودمند در درازمدت است، به خصوص اگر «تلاش برای شبیه‌ شدن» به دوج کوین باشد.

من فکر می کنم که قیمت ارز پپه به سطوح قبل برمیگردد.

این احساسات در گزارشی از ارائه‌ دهنده داده‌های رمزنگاری Kaiko منعکس شد، که خاطرنشان کرد علیرغم سقوط ناگهانی قیمت، نقدینگی میم کوین به طرز شگفت‌ آوری خوب بود.

محققان کایکو به این نتیجه رسیدند: “به نظر می‌رسد که احتمال کنار گذاشتن پروژه توسط تیم هنوز حکم قطعی نیست که برخی اعلام کرده‌اند“. با این حال، همه قبول ندارند که آینده به طور حتمی برای پپه روشن است.

همچنین بخوانید: پیش بینی قیمت دوج کوین در 5 سال آینده …! قیمت دوج کوین پنج سال بعد چقدر خواهد بود؟

پپه ممکن است برنگردد؟!

تحلیلگران Santiment هشدار دادند که معامله‌ گران باید انتظار «نوسان‌ات بیشتر» را داشته باشند، علیرغم اینکه Pepe به عنوان ارز دیجیتال پرطرفدار در پی اتهامات مربوط به کلاهبرداری راگ پول تبدیل شد.

معامله گر برجسته Kaleo که نزولی ترین برداشت ممکن را در مورد Pepe ارائه کرد، گفت امیدوار است که ارز په په “کاملاً از بین برود.”

حتی پس از اعلام مسیر جدید از سوی تیم پپه، Kaleo گفت که فعلا تماشاگر است و برای خرید ارز پپه اقدام نمی کند. با این حال، او اعتراف کرد که پپه احتمالاً “از اینجا به اوج های جدید خواهد رسید.“

در همین حال، در پی آشفتگی با پپه، یک تیم ناشناس جرات کرده است تا یک اسپین آف دیگر از توکن اصلی Pepe ایجاد کند، چیزی که آنها ادعا می کنند از مشکلاتی که همراه با نسخه قبلی خود به همراه داشت، فارغ است.

تیم پشتیبان این پروژه در صحبت با Cointelegraph، توکن جدید PEPE را «جوهر واقعی» مالی غیر متمرکز توصیف کرد.

توکن جدید Pepe اساساً همان چیزی است که توکن Pepe قدیمی باید باشد. غیرمتمرکز، جامعه محور، تیم توسعه دهنده ناشناس و تورم زا.

منبع: کوین تلگراف

پیوند کوتاه: https://www.shamohsen.net/?p=1400

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *