اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتال

سه دلیل که چرا قیمت شیبا اینو به زودی افزایش پیدا می کند!

5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چه نکاتی نشان می‌دهد که شیبا اینو با وجود روندهای نامطلوب بازار، پتانسیل رشد قیمت را دارد.

قیمت شیبا اینو در هفته گذشته 25 درصد کاهش یافته است، اما عوامل اساسی نشان می‌دهد که یک رالی صعودی چشمگیر به زودی اتفاق خواهد افتاد!

یکی از این محرک‌ها، هاوینگ بیت‌کوین است که انتظار می‌رود اواخر این هفته انجام شود.

حرکت نهنگ های شیبا

شیبا اینو یکی از بدترین ارزهای رمزنگاری شده است که در طول سقوط قیمت ارزهای دیجیتال مداوم بازار تحت تأثیر قرار گرفته است

و قیمت آن پس از کمی بهبود، در این هفته 18 درصد کاهش یافته است. با این حال، برخی از شاخص‌های خوش بینانه نشان می‌دهد که قیمت شیبا ممکن است در کوتاه‌مدت به سمت بالا حرکت کند.

یکی از این عوامل افزایش فعالیت نهنگ‌هاست که طی آن سرمایه‌گذاران بزرگ متعددی، برای خرید شیبا بهترین قیمت اقدام می‌کنند.

همانطور که در Etherscan مشاهده شده

یک نهنگ بیش از 107 میلیارد دارایی از کوین بیس در 14 آوریل جمع‌آوری کرد، زمانی که SHIB به پایین‌ترین سطح شش‌هفته‌ای سقوط کرد.

سایر سرمایه‌گذاران بزرگ نیز با خرید میلیاردها توکن در روزهای بعد، وارد بازار شدند.

چنین حرکت‌هایی از سوی نهنگ‌ها می‌تواند تأثیر مثبتی بر ارزش SHIB بگذارد زیرا خرید مقدار قابل‌توجهی از دارایی‌ها عرضه موجود در بازار را کاهش می‌دهد و آن را کمیاب‌تر می‌کند.

معاملات بزرگ از سوی سرمایه‌گذاران نیز ممکن است بر احساسات مثبت بازار تأثیر بگذارد و به طور بالقوه باعث ایجاد شور و شوق در بین معامله‌گران در صنعت شود.

معاملات شیبا اینو

داده دیگری که ارزش مشاهده دارد، زیر نظر گرفتن معاملات شیبا اینو است که در چند روز گذشته کندل های قرمز عظیمی را ایجاد کرده است (طبق داده های CryptoQuant).

شیبا

افزایش قدرت به استفاده از پلتفرم های غیر امانی (noncustodial) به جای صرافی ها می تواند یک صعود را برای دارایی های دیجیتال داشته باشد زیرا این احتمال وجود دارد که فشار فروش را کم کند.

هاوینگ بیت کوین 

آخرین دلیلی که از اهمیت بالایی برخوردار است، نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت‌کوین 2024 می‌باشد (برنامه‌ریزی شده برای پایان این هفته).

رویداد مهمی که تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد و طی آن پاداشی که برای اعتبارسنجی بلاک‌های بلاک‌چین به ماینرها تعلق می‌گیرد به نصف کاهش می‌یابد.

این منجر به کاهش نرخی می‌شود که در آن بیت‌کوین جدید ایجاد و وارد گردش می‌شود. این چرخه ادامه دارد و به نوبه خود، کاهش پاداش بعدی می‌تواند قیمت دارایی را بالا ببرد (با فرض اینکه تقاضا افزایش یابد یا ثابت بماند).

از لحاظ تاریخی، هاوینگ بیت‌کوین با تجدید حیات مجدد ارزهای دیجیتال اولیه و کل بازار دارایی دیجیتال دنبال شده است، به همین بهانه شیبا اینو نیز می‌تواند رالی صعودی سال 2021 را تکرار کند.

منبع: کریپتو پوتیتو

شیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *