ارز دیجیتالتحلیل بازار

معرفی 3 ارز دیجیتال با احتمال 5 برابر شدن ارزش بازار و انفجار قیمت در سال 2024

Rate this post

جامعه ارز های دیجیتال معتقد هستند که روند صعودی احتمالاً در طول سال 2024 ادامه خواهد داشت، که توسط عواملی مانند هاوینگ بیت‌کوین و عرضه بالقوه یک صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) پشتیبانی می‌شود.

این موارد به احتمال زیاد باعث ورود سرمایه به بازار می‌شوند و دارایی‌های متعددی قرار دارند که به طور بالقوه رشد قابل توجهی را در ارزش سرمایه خود چندین برابر کنند.

در این راستا، فینبولد سه ارز دیجیتال زیر را شناسایی کرده است که احتمالاً در سال 2024 پنج برابر افزایش ارزش بازار را تجربه خواهند کرد.

ارز پولکادات (DOT)

پولکادات (DOT) به‌خاطر فناوری شاردینگ‌ اش که مشکلات مقیاس‌پذیری را که بلاک‌چین‌های مستقر مانند اتریوم (ETH) را درگیر می‌کند، شناخته می‌شود.

این امکان انجام تراکنش‌های سریع‌تر و ایجاد بلاک‌چین‌های ویژه برنامه را فراهم می‌کند و اکوسیستم متنوع‌تر و کارآمدتری را تقویت می‌کند.

با سقوط قیمت بیت‌کوین، سایر آلت‌کوین‌ها نیز از روند رهبر بازار حمایت کردند. به همین منظور، ارز دیجیتال پولکادات بیش از 11 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

در همان زمان

این توکن دارای ارزش بازار 12.21 میلیارد دلاری است.

در واقع، DOT پتانسیل افزایش ارزش بازار خود را بر اساس عواملی مانند روند صعودی مداوم در چشم‌انداز عمومی، توسعه شبکه و منافع سازمانی دارد.

به عنوان مثال، داده‌های CoinShares نشان می‌دهد که از ابتدا سال تاکنون تعداد سرمایه‌گذارانی که برای خرید پولکادات با نرخ مناسب اقدام کرده‌اند، افزایش یافته و از ارزهای دیجیتال اصلی مانند XRP پیشی گرفته است.

این نشان می‌دهد که موسسات ممکن است پتانسیل دارایی‌هایی مانند DOT را که سرمایه‌گذاران ممکن است نادیده گرفته باشند، تشخیص دهند.

ارز

علاوه بر این، طبق گفته Token Terminal، پولکادات بر اساس نسبت قیمت به فروش (P/S) کمتر از قیمت واقعی خود، ارزش گذاری شده به نظر می‌رسد.

نسبت P/S پایین پولکادات نشان‌دهنده کاهش بالقوه در مقایسه با میانگین‌های تاریخی است که نشان‌دهنده پتانسیل افزایش در آینده است.

ارز

ارز چین لینک (LINK)

چین لینک (LINK) به عنوان یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز عمل می‌کند و بستر داده‌های امن و قابل اعتماد را برای قراردادهای هوشمند تسهیل می‌کند.

این قابلیت قراردادهای هوشمند را قادر می‌سازد تا با داده‌های دنیای واقعی تعامل داشته باشند و بسیاری از امکانات را در زمینه‌هایی مانند DeFi و مدیریت زنجیره تامین باز کنند.

به همین دلیل، LINK این پتانسیل را دارد که شاهد افزایش پنج برابری ارزش بازار باشد.

قابل ذکر است

اوراکل‌های داده توسط Chainlink پتانسیل ایجاد علاقه گسترده به دارایی را دارند.

به عنوان مثال، BlackRock Inc، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، ارزش قابل توجه توکن‌سازی برای بازار را تصدیق کرده است.

این نشان می‌دهد که اوراکل‌های داده ای که قادر به پردازش اطلاعات خارج از زنجیره از فضای روی زنجیره هستند، ممکن است از این ارزش درک شده بهره‌مند شوند.

علاوه بر این، درآمد پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای (CCIP) چین‌لینک در دو ماه گذشته 180 درصد افزایش یافته است که ناشی از پذیرش رو به رشد پلتفرم پل‌های چند زنجیره‌ای است.

درآمد کارمزد CCIP از حدود 61000 دلار در ماه ژانویه به بیش از 171000 دلار فقط در دو هفته اول مارس افزایش یافته است.

ارز

با ارزش بازار فعلی 11.47 دلار، رشد پنج برابری می تواند ارزش آن را به نزدیک به 60 میلیون دلار برساند.

این احساس توسط افزایش پذیرش چین لینک که توسط درآمد CCIP برجسته شده است، پشتیبانی می شود.

در حال حاضر، LINK با قیمت 17.81 دلار نوسان دارد و سطح مقاومت 20 دلاری را هدف قرار می دهد.

ارز سولانا (SOL)

سولانا (SOL) همچنان به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده رالی صعودی خود را برای رسیدن به اوج تاریخی قبلی حفظ کرده است و هدف خود را برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید در تاریخ دارد.

بلاک‌چین سولانا که به عنوان جایگزینی سریع‌تر و ارزان‌تر برای اتریوم به بازار عرضه شد، در نوامبر سال گذشته مورد توجه قرار گرفت، رویدادی که عوامل مختلفی به آن دامن زدند:

توسعه‌دهندگان از سرعت و کارایی آن استقبال کردند، برندهای برجسته‌ای مانند VISA ابراز علاقه کردند.

همچنین در این بلاک‌چین

معامله‌گران میم کوین جذب پروژه‌های جدیدی مانند ارز بونک (Bonk)، ویف (WIF) و … شدند که روی پلتفرم راه‌اندازی شدند.

در حالی که سولانا پایین‌تر از بالاترین رکورد قبلی خود یعنی نزدیک به 260 دلار معامله می‌شود

توکن مالی غیرمتمرکز شاهد افزایش ارزش بازار خود به بالاترین حد جدید تقریباً 80 میلیارد دلاری در میان رشد فعلی است و روز به روز بر تعداد کسانی که به سرمایه‌گذاری در سولانا می‌پردازند، افزوده می‌شود.

علاوه بر این، با توجه به علاقه روزافزون به گوشی هوشمند Saga، به نظر می‌رسد سولانا برای یک رالی پایدار آماده است که به طور بالقوه می‌تواند ارزش بازار خود را تا سال 2024 به نزدیک به 450 میلیارد دلار برساند.

در زمان انتشار، دارایی با قیمت 181 دلار با ضرر 24 ساعته بیش از 5 درصد معامله می‌شود.

به طور کلی، در حالی که ارزهای دیجیتال ذکر شده پتانسیل افزایش ارزش بازار خود را نشان می دهند، همچنان در معرض نوسانات بازار هستند.

منبع: فینبولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *