ارز دیجیتالتحلیل بازار

معرفی 4 ارز دیجیتال با تایید ادامه دار شدن رالی صعودی در کوتاه مدت (14 فروردین 1403)

5/5 - (1 امتیاز)

تحلیل گر معروف Rekt Capital چهار ارز دیجیتال برتر برای خرید که ادامه روند صعودی آن‌ها تایید شده است را معرفی کرده است و معتقد است که در ماه آوریل قویاً افزایش خواهند یافت.

کاهش ناگهانی 5 درصدی قیمت بیت کوین در روز سه‌شنبه باعث شد تا معامله‌گرانی که در معرض اهرم بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال قرار دارند

در کمتر از دو ساعت بیش از 165 میلیون دلار ضرر کنند. براساس داده‌های TradingView، بیت کوین در ساعات اولیه دوم مارس در کمتر از 30 دقیقه از 69450 دلار به 65970 دلار سقوط کرد و ضرر 5 درصدی را به ثبت رساند.

با این حال، تحلیل‌گر محبوب، Rekt Capital معتقد است که کندل بیت کوین در ماه مارس به بهترین شکل ممکن بسته شده است

و احتمالاً پس از یک اصلاح قیمت، رالی صعودی قوی‌تری در راه باشد. در اینجا بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در ماه آوریل آورده شده است.

ارز سولانا (SOL)

تحلیلگر Rekt Capital اشاره کرد که سولانا در بازه زمانی هفتگی نشانه های اولیه شکل گیری الگوی “پرچم گاوی” را نشان می دهد.

پس از شکل گیری این الگو، قیمت SOL می تواند به بالاترین حد خود برسد و احتمال وقوع آن با خرید سریع سولانا در این ماه بسیار زیاد است.

ارز

قیمت SOL اخیرا با موفقیت محدوده 173-175 دلار را آزمایش کرد و به بالاتر از سطح 200 دلار معامله شد. در حال حاضر سولانا با قیمت 182 دلار معامله می‌شود و سطح 173 دلار اکنون یک حمایت کلیدی است. همچنین ناگفته نماند، حجم معاملات این ارز دیجیتال در بحبوحه جنون میم کوین‌ها و افزایش علاقه در میان معامله‌گران همچنان بالا باقی مانده است.

ارز دوج کوین (DOGE)

تحلیلگران در حال تماشای صعود قیمت دوج کوین برای یک کندل صعودی ماهانه در ماه مارس بودند. دوج کوین توانست به بالای سطح 0.20 دلار بسته شود.

Rekt Capital همچنین به یک کندل صعودی دوج کوین در بازه زمانی ماهانه اشاره کرد. قیمت DOGE در ماه های فوریه و مارس شاهد افزایش شدیدی بوده است،

او انتظار دارد که بزرگترین میم کوین صنعت کریپتو در ماه آوریل به روند صعودی خود ادامه دهد.

ارز

با این وجود دوج کوین هفته را با ضرر و زیان شدیدی آغاز کرد و در 24 ساعت گذشته 9 درصد کاهش یافته است. این ارز دیجیتال در یک ماه 28 درصد افزایش یافت و در حال حاضر با قیمت 0.1852 دلار معامله می شود.

بیت کوین کش (BCH)

Rekt Capital گفت: بیت کوین کش تاریخ را ساخته است. این بیانیه پس از آن منتشر شد که قیمت BCH برای اولین بار از اواخر سال 2017، ماه را بالاتر از یک روند نزولی چند ساله بسته بود. این اتفاق پایان روند نزولی بلند مدت بیت کوین کش را تایید کرد.

ارز

هیجان ناشی از هاوینگ بیت کوین، رویداد هاوینگ بیت کوین کش را تحت الشعاع قرار داده است.

نصف شدن پاداش BCH در ارتفاع بلاک 840000 در 3 آوریل در حدود ساعت 1:00 UTC اتفاق می افتد. پاداش بلاک فعلی 6.25 بیت کوین کش است، پاداش بلاک بعدی 3.125 BCH خواهد بود.

قیمت BCH در 24 ساعت گذشته 8 درصد کاهش یافت و در حال حاضر در 607 دلار معامله می شود. بیت کوین کش در یک هفته بیش از 23 درصد رشد کرده است.

ارز لایت کوین (LTC)

قیمت لایت کوین کندل ماهانه خود را بالاتر از روند نزولی بلند مدت بست. Rekt Capital اعلام کرد که “روند نزولی بلند مدت” برای اولین بار از آوریل 2021 شکسته شده است.

ارز

با توجه به اینکه روند نزولی بلند مدت لایت کوین به طور رسمی به پایان رسیده است، قیمت LTC در ماه آوریل ممکن است به بالاتر از 150 دلار برسد. سطح حمایت در دسترس در صورت کاهش قیمت، خط مقاومت کانال نزولی شکسته شده است. 

قیمت LTC طی یک هفته 9 درصد و در یک ماه بیش از 11 درصد جهش کرد و در حال حاضر با قیمت 99 دلار معامله می شود.

منبع: کوین گیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *