آموزشکسب درآمد

12 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین در موقع خواب (درآمد غیرفعال)

Rate this post

درآمد غیر فعال کلید پولدار شدنه…

کیه که دلش نخواد بدون کار کردن پول در بیاره؟ اگر توانایی اجرای مداوم رو داشته باشید.

اکثر روش های درآمد موقع خواب (درآمد غیر فعال) برای شروع نیاز به تلاش اولیه دارند اما اگر پشتکار داشته باشید ، خیلی سریع به درآمد بدون کار کردن میرسید.

اگر مدام به نتیجه و پاداشی که از این روش به دست میارید فکر کنید ، به زودی بهش می رسید و به معنای واقعی موقع خواب پول در میارید.

تصور کنید در حال مسافرت ، موقع خواب ، و هرکجای دنیا که باشید ، همزمان در حال پول دراوردن باشید!

 

اگر بتونید جریان های درآمدی غیر فعالی ایجاد کنید ، که نیازی به توجه مداوم ندارند به هدف خود نزدیک تر میشید.

 

اما چگونه میتوان جریان درآمد غیر فعالی ایجاد کرد که در هنگام خواب هم بتوان درآمد کسب کرد؟

میتوان با کمک 9 راه برای کسب درآمد هنگام خواب که در زیر به آنها اشاره شده به این هدف رسید:

 1.  استخراج ابری
 2. سرمایه گذاری روی NFT
 3. کتاب های الکترونیکی بنویسید منتشر کنید
 4. با ChatGPT فیلم بسازید
 5. توسعه وب
 6. نظرسنجی های آنلاین را کامل کنید
 7. مهارت های خود را در Fiverr بفروشید
 8. فایل های صوتی و تصویری را رونویسی کنید
 9. مشاور شبکه های اجتماعی شوید
 10. وب سایت ها و اپلیکیشن ها را بررسی کنید
 11. کتاب الکترونیکی Kindle را منتشر کنید
 12. کنسرت در Fiverr

 

 

1- درآمد از استخراج ابری

افرادی که علاقه مند به استخراج ارزهای دیجیتال هستند، اکنون که بازار آنها در حال گسترش است، تعدادشان بیشتر شده است.

از سوی دیگر، روش‌های استخراج مرسوم می‌تواند گران و زمان‌بر باشد. در این شرایط، استفاده از استخراج ابری بسیار مهم است.

رمزارز را می توان از طریق استخراج ابری بدون نیاز به خرید و نگهداری تجهیزات گران قیمت استخراج کرد.

در میان پلتفرم های مختلف استخراج ابری موجود، HappyMiner به عنوان یک پلتفرم کاملاً شناخته شده متمایز است.

HappyMiner به عنوان یکی از اصلی ترین و برترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابری از زمان شروع آن در سال 2018، اعتماد بیش از 2800000 مشتری را به خود جلب کرده است.

سهولت استفاده HappyMiner تنها یکی از چندین ویژگی برجسته آن است. استفاده از آن هرگز نیاز به دانلود یا نصب ندارد. HappyMiner معمولاً به عنوان “نرم افزار استخراج رایگان بیت کوین” شناخته می شود زیرا هیچ هزینه نصب یا نگهداری مداومی وجود ندارد.

با HappyMiner، می‌توانید طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال، از جمله بیت‌کوین، دوج‌کوین، لایت‌کوین، داش‌کوین، فایل‌کوین و بسیاری دیگر را استخراج کنید.

بنابراین کاربران می توانند کوینی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازها و اهداف استخراج آنها مطابقت دارد.

وب سایت HappyMiner شفاف است که یکی از مزیت های اصلی آن است. کاربران می‌توانند فعالیت‌های ماینینگ خود را پیگیری کنند، از جمله اینکه چه مقدار استخراج شده و چه مقدار کمی برای کارمزد هزینه شده است. این نوع شفافیت در استخراج ابری ضروری است، جایی که قابلیت اطمینان و اطمینان از عوامل کلیدی هستند.

مزیت ها:

10 دلار پاداش ثبت نام
افزایش کمیسیون تا  4.5 درصد
پرداخت روزانه
پشتیبانی دائمی 24/7 در دسترس است
استخراج معادن سازگار با محیط زیست

پلن های سرمایه گذاری:

 • 10-1 دلار در روز – 10 دلار + 0.8 دلار
 • 10 دلار – 3 روز – 100 دلار + 4.5 دلار
 • 500 دلار – 7 روز – 500 دلار + 63 دلار
 • 1200 دلار – 15 روز – 1200 دلار + 345 دلار
 • 9600 دلار – 90 روز – 9600 دلار + 20044 دلار
 • نرخ بهره روزانه بین 1.5 تا 8 درصد است.

 

در پایان، HappyMiner یک گزینه عالی برای هر کسی است که مایل به شروع استخراج ابری است. HappyMiner به لطف ارائه خدمات گسترده، تجهیزات استخراج درجه یک، طراحی بصری و روش‌های تجاری اخلاقی، یک شرکت با عملکرد برتر در صنعت استخراج ابری است.

 

برای جزئیات بیشتر از وب سایت https://happyminer.us/i/xIAW7AMACS دیدن کنید.

لینک های شبکه های اجتماعی

توییتر

یوتیوب

 

 

2- سرمایه گذاری NFT

مشتریان می‌توانند از رویکرد نوآورانه NFTproX، که ترکیبی از استخراج ابری با سرمایه‌گذاری NFT است، برای مشارکت سودآور در صنعت بلاک چین بهره ببرند. NFTproX با ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری استخراج ابری و NFT، طیف وسیعی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری را متناسب با نیازها و اهداف سرمایه‌گذاری منحصربه‌فرد آنها ارائه می‌کند.

به لطف معماری نوآورانه سرمایه گذاری مبتنی بر قرارداد NFTproX، که محرمانه بودن و شفافیت همه تراکنش ها را تضمین می کند، کاربران ممکن است با اطمینان سرمایه گذاری کنند. کاربران NFTproX می توانند هم از ارزشی که هنگام فروش دارایی های NFT خود دریافت می کنند و هم از درآمد روزانه خود از استخراج ابری بهره مند شوند.

کاربران NFTproX می توانند استخراج بیت کوین را با حداقل 10 دلار شروع کنند و بر اساس سبد انتخابی خود بازده روزانه کسب کنند. از یک بسته سرمایه گذاری یک روزه که 10 درصد در روز پرداخت می کند تا یک بسته سرمایه گذاری 64 روزه که روزانه 2.6 درصد پرداخت می کند، NFTproX طیف وسیعی از بسته های سرمایه گذاری را برای رفع نیازها و جاه طلبی های مختلف سرمایه گذاری ارائه می دهد.

برای جزئیات بیشتر، به https://www.nftprox.com/ مراجعه کنید.

 

3- کتاب های الکترونیکی بنویسید و خود منتشر کنید

بر اساس گزارش رویترز، از زمان انتشار ChatGPT، تعداد کتاب های الکترونیکی نوشته شده با هوش مصنوعی در آمازون به طرز چشمگیری افزایش یافته است. این به این دلیل است که نوشتن و مفهوم سازی افکار جدید از طریق ChatGPT آسان تر می شود. نویسندگان از ChatGPT برای تولید کتاب‌های الکترونیکی با موضوعات مرتبط و تخصصی استفاده می‌کنند که سپس مستقیماً در آمازون از طریق پلت فرم Kindle Direct Publishing فروخته می‌شوند. به تازگی، ما همچنین تصمیم گرفتیم قابلیت های مقاله نویسی ChatGPT را بررسی کنیم.

 

4- با ChatGPT فیلم بسازید

طیف گسترده ای از مقوله های طاقچه و فرعی در اینترنت وجود دارد که هنوز به طور کامل بررسی نشده اند. می‌توانید درخواست کنید که ChatGPT ویدیوهایی را برای یک دسته خاص توصیه کند. پس از آن، ممکن است از آن بخواهید تا یک اسکریپت برای ویدیوی YouTube نیز ایجاد کند. هنگامی که کارتان تمام شد، به Pictory.ai یا invideo.io مراجعه کنید تا فوراً از متن با روایت پشتیبانی شده از هوش مصنوعی فیلم بسازید. پس از آپلود ویدیو در YouTube، می توانید شروع به کسب درآمد اضافی کنید.

 

5- توسعه وب

یادگیری طراحی و توسعه وب به تنهایی یا از طریق دوره های آنلاین و بوت کمپ امکان پذیر است. علاوه بر این، اگر در آن عالی باشید، ممکن است بتوانید درآمد کسب کنید. توسعه دهندگان وب معمولاً 50 تا 100 دلار در ساعت درآمد دارند و برخی در حالی که تمام وقت کار می کنند بیش از 100000 دلار در سال درآمد دارند.

6- نظرسنجی های آنلاین را کامل کنید

نظرسنجی روشی ساده برای افزایش درآمد شما در حالی است که در خانه هستید، حتی اگر ممکن است راه های جذاب تری برای به دست آوردن سریع پول وجود داشته باشد.

در واقع، بخش عمده ای از این خدمات آنلاین پاداش های ثبت نام را برای جذب شما ارائه می دهند.

7- مهارت های خود را در Fiverr بفروشید

حتی اگر یک شغل تمام وقت دارید، می توانید از Fiverr برای کسب درآمد از زمان و مهارت های منحصر به فرد خود استفاده کنید. در اصل، این وب سایتی است که به شما امکان می دهد به دنبال استخدام فکر باشید. این خدمات برای ساده‌تر کردن سریع‌تر وظایف مستقل برای یک فرد، کسب‌وکار یا کارفرما است. بسته به کار، می توانید تا 5 دلار برای هر کار درآمد کسب کنید. با این حال، در نهایت فرصتی برای کسب چند صد دلار در ماه وجود دارد.

تنها تعدادی از کارهای مختلفی که می‌توان انجام داد شامل نوشتن نامه، پاسخ دادن به ایمیل‌ها، انجام عملکردهای بصری ساده و سایر کارهای مشابه است. اما اجازه ندهید ارعاب شما را ببرد. اینکه کدام مهارت را می خواهید در بازار بفروشید به شما بستگی دارد.

هنگام گشت و گذار در Fiverr می توانید چندین ایده برای شروع پیدا کنید زیرا داستان های موفقیت زیادی وجود دارد. علاوه بر این، این یک روش کاملا رایگان برای کسب درآمد آنلاین بدون سرمایه گذاری است.

 

8- فایل های صوتی و تصویری را رونویسی کنید

رونویسی گفتار به متن به لطف هوش مصنوعی ساده‌تر می‌شود، اما هنوز کامل نیست. به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها از رونویسی برای تبدیل صدا از فیلم ها به متن دقیق استفاده می کنند.

از طریق گروه هایی مانند Rev، می توانید در پروژه های خاص با شرکت های مختلف به صورت پاره وقت یا آزاد استخدام شوید. اکثر شرکت ها به شما اجازه می دهند ساعات کاری و پروژه هایی را که می خواهید روی آنها کار کنید انتخاب کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی، رونویسی را می توان با استفاده از بلندگوهای رایانه به صورت رایگان انجام داد.

9- مشاور شبکه های اجتماعی شوید

هر شرکتی که می‌خواهد موفق شود باید در رسانه‌های اجتماعی حضور داشته باشد، اما داشتن آن تضمین نمی‌کند که کسب‌وکار می‌داند چگونه حساب‌های خود را به طور موثر مدیریت کند. به عنوان یک مشاور، می توانید از دانش خود در مورد رسانه های اجتماعی برای کمک به شرکت ها برای افزایش دنبال کنندگان خود استفاده کنید.

از آنجایی که نمایه شما به عنوان نمونه کار شما نیز عمل می کند، بازاریابی برای خودتان بسیار ساده است. شما باید به طور خاص نمونه کارهای خود را در انجمن ها و سازمان های بازاریابی دیجیتال تبلیغ کنید. علاوه بر این، همیشه یک پیوند را در هر مکاتبات ایمیلی با آژانس ها بگنجانید.

10- وب سایت ها و اپلیکیشن ها را بررسی کنید

می توانید وبگردی را به یک کار پولی و سرگرم کننده تبدیل کنید.

معرفی UserTesting – پلتفرمی که به مردم عادی برای بررسی وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها از همه نوع پول پرداخت می‌کند. هر بررسی حدود 20 دقیقه طول می کشد و 10 دلار از طریق Paypal درامد دارد.

11- کتاب الکترونیکی Kindle را منتشر کنید

اگر در تحقیق و نوشتن مهارت دارید، از طریق فروشگاه Kindle، هر کسی می‌تواند کتاب‌های الکترونیکی منتشر کند و در آمازون کسب درآمد کند.

برنامه Kindle اکنون در هر دستگاهی در دسترس است، بنابراین بازار شما بزرگ است!

12- کنسرت در Fiverr

Fiverr بزرگترین بازار جهان برای کسب درآمد از فروش خدمات کوچک است.

آنچه ارائه می دهید می تواند هر چیزی باشد. از نوشتن و ترجمه، پست کردن در رسانه های اجتماعی، شوخی و آموزش گرفته تا ساخت موسیقی، صداگذاری و کلیپ های ویدئویی برای مردم در سراسر جهان.

 

 

پیوند کوتاه : https://www.shamohsen.net/?p=570

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *