ارز دیجیتالتحلیل بازار

5 ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی با عملکردی بهتر از ورلد کوین در سال 2024

5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله 5 آلت کوین مبتنی بر هوش مصنوعی را بررسی خواهیم کرد

که احتمالاً در مسابقه گاوی سال 2024، ورلد کوین را به چالش کشیده و انتظار می‌رود که به عنوان ناکامی این رالی ظاهر شود

همچنین امکانات رشد و سرمایه‌گذاری در بازار پویای ارزهای دیجیتال را فراهم آورد.

پروسه صعودی در سال 2024، شرایط را برای مواجهه ارزهای رمزپایه مبتنی بر هوش مصنوعی فراهم می‌کند

که چندین ارز دیجیتال به عنوان رهبران در این حوزه ظاهر می‌شوند و آماده‌اند تا در مسابقه با ورلد کوین شرکت کنند.

در این میان، ارز تنسور بیت (TAO)، توکن رندر (RNDR)، ای فتچ (FET)، آرخام (ARKM) و پروتکل اوشن (OCEAN) به عنوان گزینه‌های بزرگ قابل توجه معرفی می‌شوند.

پایه‌های قوی و طرح‌های کاربردی نوآورانه، این ارزهای دیجیتال را به عنوان نمادهای اصلی برای سرمایه‌گذارانی معرفی کرده‌اند که به دنبال لحظه بزرگ بعدی در دنیای ارزهای دیجیتال هستند.

آلت کوین ارز بیت تنسور (TAO)

ارز دیجیتال بیتتنسور به عنوان یک نیروی پیشگام در حوزه شبکه‌های غیرمتمرکز یادگیری ماشین که بر روی یک چارچوب بلاکچین عمل می‌کنند، راه اندازی شده است.

این پروتکل نوآورانه فرآیند آموزش مشارکتی را بین مدل‌های یادگیری ماشین تسهیل می‌کند، و با استفاده از آن، مدل‌ها با تعامل با تنسور بیت و افزودن ارزش به مجموعه، پاداش دریافت می‌کنند.

آلت کوین

در جریان آخرین تغییرات بازار، TAO رشد چشمگیر بیش از 8 درصد را در نمودار هفتگی به نمایش گذاشته است.

با افزایش قیمت به 687 دلار و ارزش بازار به 4.34 میلیارد دلار، ارتفاع پیدا کردن محبوبیت ارز بیت تنسور در زمینه هوش مصنوعی مشهود است.

این رشد، TAO را به عنوان یک پیشتاز بالقوه در دسته‌بندی آلت‌کوین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مطرح می‌سازد و چشم‌انداز عملکرد بهتر از ورلد کوین را در مسیر صعودی سال 2024 تداوم می‌بخشد.

آلت کوین ارز دیجیتال رندر (RNDR)

شبکه رندر یک پروژه بلاکچین است که از ارز رمزنگاری فعال بهره می‌برد و افراد را قادر می‌سازد از توان GPUهای استفاده نشده برای کمک به پروژه‌ها در ارائه موشن گرافیک و جلوه‌های بصری بهره‌مند کنند.

به عنوان پاداش، کاربران توکن RNDR را دریافت می‌کنند که توکن اصلی شبکه است.

با ایجاد یک شبکه همتا به همتا (P2P) که افراد و کسب و کارها می‌توانند از توان محاسباتی بی‌استفاده به صورت ارزان و کارآمد بهره‌مند شوند

رندر فرآیندهای استاندارد رندرینگ و استریم محیط‌های سه‌بعدی و دیگر جلوه‌های بصری را بسیار ساده می‌کند.

این پروژه به عنوان یک بلاک اساسی برای محصولات و خدمات دیجیتال نسل بعدی در متاورس تلقی می‌شود.

آلت کوین

ارز دیجیتال بومی رندر، RNDR، در هفته گذشته 2.68 درصد افزایش داشته است و قیمت آن 7.85 دلار است و در حال حاضر در سایت کوین مارکت کپ رتبه 42 را به خود اختصاص داده است.

آلت کوین فچ ای آی (FET)

فچ ای آی (FET) با پروژه پیشگامانه‌اش در حال ایجاد موج در حوزه هوش مصنوعی می‌باشد.

این اقدام به سمت ایجاد یک شبکه یادگیری ماشین غیرمتمرکز متمرکز است و از فناوری بلاکچین برای افزایش و ساده‌سازی تراکنش‌های آنلاین بهره می‌برد. هدف این رویکرد، ارتقاء کارایی و غنی‌سازی تجربه کاربران است.

آلت کوین

اخیراً، Fetch.ai شاهد افزایش قابل توجهی حدود 21 درصد در ارزش بازار خود در روز گذشته بوده است و قیمت معاملات خود را به 1.91 دلار افزایش داده است.

این ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، در ماه گذشته شاهد رشد چشمگیر حدود 244 درصدی بوده که بالاترین میزان در دو سال اخیر را ثبت کرده است.

چنین عملکردی، FET را به عنوان یک نامزد قوی برای پیشی گرفتن از ارز WLD در بازار صعودی سال 2024 معرفی می‌کند.

آلت کوین آرخام (ARKM)

توکن ARKM یک واحد ابزاری است که پلتفرم هوش مصنوعی Arkham را تقویت می‌کند

یک شبکه غیرمتمرکز از عوامل هوش مصنوعی که بینش‌ها و راه‌حل‌های مبتنی بر داده را برای صنایع و حوزه‌های مختلف ارائه می‌دهد.

ارز ARKM برای پاداش دادن به کارگزاران و همچنین دسترسی به خدمات و ویژگی‌های پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین توکن ARKM برای ایجاد انگیزه برای رشد و توسعه پلتفرم طراحی شده است و به دارندگان توکن این امکان را می‌دهد که در فرآیندهای حکمرانی و تصمیم‌گیری شرکت کنند.

ارز دیجیتال آرخام در 24 ساعت گذشته 12 درصد افزایش یافته است و براساس داده های سایت کوین مارکت کپ در چارت هفتگی 63 درصد سود برای سرمایه گذاران خود به همراه داشته است. در زمان نگارش این مقاله توکن ARKM با قیمت 2.70 دلار معامله می شود.

اوشن پروتکل (OCEAN)

پروتکل اوشن، ارائه دهندگان داده و مصرف کنندگان داده را در یک بازار مبتنی بر بلاکچین به هم متصل می‌کند.

مدل نوآورانه آن بر توکن‌سازی مجموعه داده‌ها و خدمات داده تکیه دارد تا ارائه دهندگان داده بتوانند به راحتی و به طور موثر از داده‌های خود درآمد کسب کنند و مصرف کنندگان به اکوسیستمی از داده‌های ارزشمند در یک مکان مناسب دسترسی داشته باشند.

این پروژه به تازگی نقشه‌راه سال 2024 خود را اعلام کرده است که در حوزه رمزنگاری منتقل شده و باعث سر و صدای چشم‌گیری شده است.

نکات برجسته شامل معرفی ربات‌های پیش‌بینی مبتنی بر هوش مصنوعی و اقدامات پیشرفته برای حفظ حریم خصوصی داده‌ها می‌باشد.

پس از انتشار این اعلامیه، ارزش Ocean Protocol در 24 ساعت گذشته افزایش 7 درصدی را تجربه کرده و قیمت آن در حال حاضر 1.11 دلار است .

بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ، این ارز دیجیتال در رتبه 130 قرار گرفته است.

جمع بندی

با نزدیک شدن به روند صعودی سال 2024، توجه سرمایه‌گذاران به آلت‌کوین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی معطوف می‌شود که نه تنها قصد دارند

سوار بر موج رالی صعودی امسال شوند، بلکه قصد دارند از بازیکنان معتبری مانند Worldcoin پیشی بگیرند.

5 ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی که در این مقاله ذکر شده‌اند، با رویکردهای نوآورانه و پایه‌های تکنولوژیکی محکم خود، برای عملکردی چشمگیر آماده می‌شوند.

منبع: فینبولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *