تحلیل بازار

ربات ChatGPT قیمت ریپل (XRP) را برای شروع سال 2024 پیش بینی می کند!

5/5 - (1 امتیاز)

افزایش پایدار اخیر در قیمت ریپل باعث متعجب شدن و برانگیخته شدن نظر بسیاری از کاربران شده است و این سوال پیش آمده که آیا تا آغاز سال 2024 به قیمت حدود 1دلار خواهد رسید یا نه؟


فینبولد برای رسیدن به پاسخ این سوال،تصمیم به استفاده از ChatGPT OpenAi گرفت

همانطور که مشخص است ، هوش مصنوعی ChatGPT ، در ابتدا تمایل چندانی به ارائه هیچ عددی نداشت. در عوض، عوامل اصلی را که باعث افزایش قیمت XRP میشوند را تا اول ژانویه 2024 ، معرفی کرد.

در حالی که هنوز به صورت کلی انتظار می رود که تصمیم نهایی نبرد حقوقی بین ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بسیار دور باشد، هرگونه تغییر از جمله به روز رسانی – یا تسویه احتمالی – می تواند تاثیر بسیاری بر قیمت XRP داشته باشد. این تاثیر به بهترین وجه پس از حکم موافق قاضی تورس در ژوئیه مشاهده شد و باعث شد برای مدت کوتاهی به بالای 0.82 دلار رسید.

علاوه بر این،اشتیاق و احساسات سرمایه‌ گذاران و خرید ریپل توسط آنها می تواند آینده آن را رقم بزند. همچنین رالی اخیر نه تنها شور و نشاط را برای بازار مالی برانگیخته است، بلکه گسترش شدید جهانی ریپل، همراه با پیروزی های آن بر SEC،باعث برانگیخته شدن بحث در مورد اینکه آیا شرکت در حال آماده شدن برای عرضه اولیه عمومی (IPO) است، شده است.

همچنین بخوانید: قیمت بیت کوین تا سال 2024 چقدر می تواند بالا رود؟

پیش بینی ChatGPT در مورد قیمت ریپل در حالت صعودی، نزولی و رنج

هنگامی که از ربات هوش مصنوعی ChatGPT در مورد سناریوهای احتمالی بر اساس عواملی که ارائه کرده بود پرسیده شد، ChatGPT سه مسیر احتمالی رو به جلو را ارائه کرد. در سناریوی خوش‌بینانه، ChatGPT فرض می‌کرد که پرونده SEC قبل از پایان سال حل و فصل و کامل می‌شود و رالی فعلی بازار کریپتو به کار خود ادامه خواهد داد.

🔰همچنین ربات ChatGPT اشاره کرد که تحت این سری شرایط، XRP حتی ممکن است به قله های تاریخی خود یعنی 3.84 دلار دست یابد ، در حالی که قدرتی را در رسیدن به محدوده 1 ژانویه ارائه نکرده است.
♦️سناریوی بدبینانه
سناریوی بدبینانه بر این واقعیت متمرکز شده است که درگیری و نبرد حقوقی ریپل هنوز ادامه دارد. به گفته هوش مصنوعی، این نبرد همراه با دیگر عوامل اقتصادی کلان عمومی تر، ممکن است باعث شود که روند رو به افزایش و صعودی ریپل به پایان برسد و منجر به بازگشت XRP به سطوحی شود که بین اواخر آگوست و اواخر اکتبر مشاهده شده است

🔸سناریوی دیگری که ربات به ان اشاره داشته است سناریوی حرکت بدون روند ریپل میباشد،این سناریو به طور مشابه عدم اطمینان و اعتماد قانونی باقیمانده را برجسته و مهم می‌کند، اما فرض را بر این میگذارد که احساسات سرمایه‌ گذار ضعیف نخواهد شد و به جای ردیابی و دنبال کردن مجدد، منجر به معاملات رنج و حرکت بدون روند می‌شود.

3 سناریو احتمالی پیش بینی شده توسط chatgpt برای قیمت ریپل

 

برای اینکه بدانیم کدام یک از سناریوها برای اول ژانویه محتمل تر است و همچنین ارائه دادن یک محدوده قیمتی برای این ارز دیجیتال، هوش مصنوعی پاسخی نسبتاً خوشبینانه ارائه داد.

با توجه به ChatGPT، محتمل ترین سناریو،سناریوی رنج میباشد ، که در آن شاهد افزایش XRP به محدوده 0.85 تا 1.15 دلار است. . به‌علاوه، حتی در سناریوی بدبینانه، فقط یک اصلاح اندک مشاهده می‌شود، زیرا پیش‌ بینی می‌کند که این ارز دیجیتال بین 0.65 تا 0.85 دلار نوسان داشته باشد.

در نهایت، در سناریوی حالت خوشبینانه ارز دیجیتال XRP کاملاً بالاتر از قیمت 1 دلار در 1 ژانویه 2024 و در محدوده بین 1.15 دلار و 1.35 دلار قرار دارد.

 

منبع: فینبولد

پیوند کوتاه: https://www.shamohsen.net/?p=2574

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *