اخبار ارز دیجیتالتحلیل بازار

سرمایه گذاری یک میلیون دلاری نهنگ تون کوین،افزایش قیمت TON ادامه دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)

سرمایه گذاری یک میلیون دلاری نهنگ تون کوین،افزایش قیمت

تون کوین ادامه دارد؟

نکات برجسته این مقاله

  • تراکنش‌های با ارزش بالای ۱ میلیون دلار بر حجم زنجیره‌ای Toncoin تسلط دارند.
  • راه اندازی ارز دیجیتال تلگرام، ستاره ها، که قرار است در 12 ژوئن برگزار شود، همه نگاه ها را به سمت تون کوین معطوف کرده است.
  • سطح حمایت 6.0 دلار مهم ترین سطح برای تون کوین برای ادامه رالی صعودی آن است.

در طول دو ماه گذشته افزایش قیمت تون کوین(TON) بسیار فوق‌العاده بوده است و این آلت‌کوین به نهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است و ارزهای بزرگی مثل  کاردانو (Cardano) را پشت سر گذاشته است.  تون کوین امروز با قیمت 6.35 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن بیش از 22 میلیارد دلار است.

 

فعالیت نهنگ Toncoin

با توجه به داده های بدست آمده (CryptoQuantتراکنش های بیش از 1 میلیون دلار بر حجم زنجیره ای Toncoin (TON) تاثیر گذاشته است. از زمان ظهور Toncoin در سال 2024، افزایش قابل توجهی در معاملات با ارزش بالا مشاهده شده است که نشان دهنده علاقه زیاد سرمایه گذاران بزرگ یا “نهنگ ها” و افزایش فعالیت شبکه در میان این شرکت کنندگان است.

افزایش تعداد این تراکنش های بالا به طور قابل توجهی به افزایش قیمت تون کوین کمک کرده است. در نتیجه، TON به عنوان یک بلاک چین قوی با ظرفیت انتقال ارزش قابل توجه و افزایش پیوسته در مشارکت سرمایه گذاران اصلی تبدیل شده است.

رونمایی از جدیدترین ارز سرمایه گذاری تلگرام، استارز، نوساناتی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است و به طور قابل توجهی بر مسیر تون کوین تأثیر می گذارد. Stars که قرار است در 12 ژوئن عرضه شود، حرکتی جسورانه از سوی تلگرام برای متحول کردن تراکنش ها در اکوسیستم خود است.

استارز که به عنوان یک ارز دیجیتال برای خرید بی‌وقفه در ربات‌ها و گجت‌ها طراحی شده است، جامعه ارزهای دیجیتال را مجذوب خود کرده است و به انتظارات و حدس و گمان دامن می‌زند. با انتشار اخباراستارز، تون کوین افزایش قابل توجهی در قیمت را تجربه کرده است که نشان دهنده واکنش مثبت بازار به این پیشرفت بزرگ است. یکی دیگر از دلایل اصلی افزایش قیمت Toncoin، محبوبیت روزافزون توکن بازی تلگرام Notcoin (NOT) است.

تحلیل قیمت تون کوین

قیمت تون کوین اخیراً تلاش کرد تا مقاومت 7.0 دلار را بشکند اما شکست خورد و طی ده روز گذشته کاهش یافت. در نتیجه، TON به زیر سطح حمایت  بحرانی 6.5 دلار سقوط کرد. رالی گسترده‌تر اخیر در بازار برای مدت کوتاهی این آلت‌کوین را به بالاتر از این حمایت سوق داد، اما نتوانست این حرکت را حفظ کند و به زیر 6.2 دلار سقوط کرد.

این روند نزولی احتمالاً ادامه خواهد داشت مگر اینکه تغییری در رفتار سرمایه گذاران ایجاد شود. در نتیجه، Toncoin ممکن است از آزمایش دوباره سطح حمایت 6.0 دلار خودداری کند.. اگر این سطح از بین برود، قیمت TON می تواند تا 5.4 دلار کاهش یابد.

با این حال، اگر قیمت Toncoin بالاتر از سطح پشتیبانی 6.0 دلار باشد، می تواند به 6.5 دلار بازگردد. تبدیل این سطح به سطح حمایت می‌تواند باعث بهبودی شود و به طور بالقوه قیمت TON را به ۷ دلار برساند و در نتیجه چشم‌انداز نزولی را باطل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *