ارز دیجیتالتحلیل بازار

احتمال وقوع آلت سیزن پس از “سقوط آزاد” بازار کریپتو!

5/5 - (1 امتیاز)

با توجه به تحلیل‌های ارائه شده توسط تحلیلگران بازار کریپتو، نمودارهای دامیننس بیت کوین که در یک روند رنج حرکت می‌کنند، ممکن است یک سیگنال معکوس باشند که می‌تواند آلت سیزن را آغاز کند.

آلت سیزن، معروف‌ترین فاز بازار کریپتو، زمانی را نشان می‌دهد که ارزش ارزهای دیجیتال با سرمایه کمتر افزایش می‌یابد، و این ممکن است خیلی زود شروع شود.

تحلیلگران بازار، به ویژه در تاریخ 11 آوریل، تاجر و تحلیلگر Rekt Capital، با افزایش قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته

به این نکته پرداخت که ارزش بازار آلتکوین‌ها ثابت بوده است. او اظهار داشته که اکنون هفته‌ها است که سطح 315 میلیارد دلاری به عنوان حمایت تست می‌شود.

معامله‌گران کریپتو به شدت بازارهای آلتکوین را رصد می‌کنند، زیرا آنها نشان می‌دهند که بازده ریسک به ریوارد بالاتری می‌رسد و انتظار می‌رود بسیاری از آنها در مرحله بعدی بازار صعودی افزایش پیدا کنند.

از لحاظ تاریخی، افزایش قیمت آلت کوین‌ها از بیت کوین عقب افتاده است،

و نمودارهایی مانند ارزش بازار آلتکوین و دامیننس بیت کوین می‌توانند سیگنال‌هایی را برای معامله‌گران فراهم کنند که فصل آلتکوین‌ها یا همان آلت سیزن 2024 نزدیک است.

سیزن

تحلیلگران اکنون با علاقه دوباره به نمودار تسلط بر بازار بیت کوین نگاه می کنند، هرچند که بر اساس گزارش TradingView، این نمودار از سپتامبر 2023 بیش از 50 درصد باقی مانده است و در حال حاضر در 54.5 درصد است.

تحلیلگر کریپتو نوا گفت که تغییر بین افزایش و کاهش دامیننس بیت کوین زمانی است که آلت کوین ها واقعاً شروع به رالی صعودی خیره کننده و سودهای دو یا سه رقمی می کنند.

این هنوز اتفاق نیفتاده است، اما “بالا ترین و پایین‌ ترین سطح با کندل های قوی دیگر وجود ندارند“، او پیش از این گفت: “نمودار در حال حرکت است، که تقریباً همیشه قبل از برگشت آلت سیزن رخ می‌دهد.

تحلیلگر تکنیکال Titan of Crypto در هفته گذشته در یک پست در X احساس خود را تکرار کرد و اظهار کرد:

“من شخصاً معتقدم که آلت سیزن دیگری وجود خواهد داشت.” او به اندیکاتور تکنیکال ایچیموکو اشاره کرد که به ادعای او “ارتباط زیادی بین توقف دامیننس بیت کوین و آغاز آلت سیزن وجود دارد.”

در عین حال، کوین سونسون، یک تحلیلگر دیگر، در اوایل این هفته در یک پست در X به 140000 فالوور خود گفت که ارزش بازار آلتکوین “برای یک روند صعودی عظیم آماده است.” او افزود:

“مردم اغلب فراموش می‌کنند که پس از هاوینگ بیت کوین، سرمایه‌ها به سمت آلت‌کوین‌ها می‌رود.”

آلت‌کوین‌ها در روز عمدتاً ثابت معامله می‌شوند زیرا کل سرمایه بازار کریپتوها در حدود 2.74 تریلیون دلار باقی مانده است.

در این میان، تون کوین (TON) اخیراً به بالاترین سطح خود رسیده است و بیشتر آلت‌کوین‌ها با ارزش بالا نسبت به اوج قیمت خود در سال 2021 به شدت کاهش یافته‌اند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *