ارز دیجیتالتحلیل بازار

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک، شیبا اینو و ارز پپه قورباغه (19 آذر 1402)

Rate this post

در نوشته سعی داریم تحلیل تکنیکال سه تا از میم کوین برتر بازار (لونا کلاسیک، شیبا اینو و ارز پپه قورباغه) را بررسی کنیم.

بهبود قیمت بیت کوین در حدود 44500 دلار، مرحله ای از عدم قطعیت و اصلاح را در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. در نتیجه، لونا کلاسیک (LUNC) یک اصلاح قابل توجه را تجربه کرد و به سطح روانی 0.0002 دلار کاهش یافت. علیرغم این کاهش شدید، اصلاح در پارامترهای سطوح اصلاحی فیبوناچی، نشان می دهد که جهش چشمگیر قیمت احتمالا دوباره اتفاق خواهد افتاد.

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک

آیا قیمت لونا کلاسیک (LUNC) از 0.0002 دلار افزایش می یابد؟

سطح حمایت 0.0002 دلار و 38.2 درصد فیبوناچی سطح حمایت قوی را برای خریداران ارائه می دهد.
این کاهش در قیمت لونا کلاسیک در بلند مدت سالم است.

حجم معاملات روزانه در ارز دیجیتال لونا کلاسیک 575 میلیون دلار است که نشان دهنده ضرر 41 درصدی است.

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک

در پنج روز گذشته، قیمت Terra Classic یک مرحله اصلاحی را پشت سر گذاشته است که منجر به کاهش 28 درصدی ارزش آن از 0.00028 دلار به 0.0002 دلار شده است. این کاهش در سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2 درصد حمایت پیدا کرده است، موقعیتی که اغلب برای حفظ یک رالی بلندمدت سالم تلقی می شود.

اگر قیمت LUNC بتواند به بالاتر از این سطح برسد، یک رالی معکوس بالقوه می تواند قیمت را به نوسان 0.00028 دلار برگرداند، با شکست بالاتر از این سطح، تایید قوی تر از روند صعودی را ارائه می دهد.

برعکس، اگر روند نزولی ادامه یابد، حمایت قابل توجه بعدی می تواند در سطح 50 درصد فیبوناچی، حدود 0.000167 دلار باشد. شکست زیر این سطح ممکن است نشان دهنده کاهش حرکت صعودی باشد و نگرانی هایی را در مورد پایداری روند بهبود ایجاد کند.

همچنین بخوانید: قبل از هاوینگ بعدی بیت کوین در سال 2024 چه ارز هایی برای سرمایه گذاری مناسب تر اند؟

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

آیا SHIB قبل از کریسمس 40 درصد افزایش می یابد؟

شیبا اینو یک الگو فنجان و دسته را تشکیل داده است و یک الگوی کف دو قلو در بازه زمانی روزانه می‌تواند یک شکست را به دنبال داشته باشد.

با رالی صعودی سکه های میم در طول هفته، روند قیمت شیبا اینو شتاب بیشتری می گیرد و به شکل گیری یک الگوی صعودی ادامه می دهد. قیمت SHIB در ده روز گذشته 25 درصد افزایش یافته است و به ثبت کندل های صعودی ادامه می دهد. علاوه بر این، بیت کوین به مرز 45 هزار دلار نزدیک می شود و احساسات مثبتی را در میان کسانی که برای خرید شیبا اقدام کرده اند به وجود آورده است.

آیا الگو کف دوقلو می تواند به SHIB کمک کند تا بالاتر از 0.00001 دلار بالا برود؟

🔸شیبا اینو یک جهش قابل توجه انجام می دهد و یک چرخش معکوس ایجاد می کند و یک الگوی کف دوقلو ایجاد می کند.
🔸قیمت شیبا اینو با جهش 52 درصدی به سطح 0.000010 دلار در عرض 52 روز می رسد و یک رالی صعودی را ادامه می دهد.
🔸حجم معاملات روزانه شیبا اینو با جهش 10 درصدی به 318,122,311 دلار رسید.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

روند بهبود مداوم در بیت کوین، نه تنها برای میم کوین ها بلکه کل بخش آلت کوین را افزایش می دهد. همانطور که قیمت شیبا اینو به روند بهبود خود ادامه می‌دهد، خریداران یک الگوی ادامه روند به نام الگوی کف دوقلو ایجاد می‌کنند. SHIB در 52 روز گذشته 52 درصد جهش کرد و به نقطه عطف روانی 0.000010 دلار رسید.

قیمت شیبا اینو به مقاومت این الگوی صعودی در 0.00001073 دلار نزدیک می شود و یک شکست صعودی را نشان می دهد. تشدید تقاضا که به حرکت درآوردن میم کوین مشهود است در روند افزایشی حجم معاملات روزانه مشخص است.

تجزیه و تحلیل تکنیکال نشان می دهد که یک الگوی کف دوقلو قدرتمند شکل می گیرد و هدف شکست احتمالی آن به لطف یک تقاطع صعودی اخیر در اندیکاتور MACD به طور فزاینده ای قابل دستیابی به نظر می رسد. این نشان دهنده یک تغییر قابل توجه در حرکت است که به روند صعودی کمک می کند.

در بازه زمانی روزانه این چشم انداز صعودی را بیشتر تقویت می کند و ساختار تکنیکال قوی را نشان می دهد. سیگنال خرید واضح در اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت صعودی قوی است.

با این حال، معامله گران باید محتاط باشند و فعالان بازار باید مراقب یک شکست صعودی باشند که ممکن است منجر به یک مرحله اصلاحی جدید شود.

آیا قیمت SHIB به 0.000014 دلار می رسد؟

روحیه بازیابی قوی که منجر به اجرای صورت حساب در بازار کریپتو می شود، شانس اصلاح را به حداقل می رساند. علاوه بر این، سیگنال‌های صعودی داده‌ شده توسط اندیکاتورها از احتمال شکست و یک صعود جدید برای شیبا اینو حمایت می‌کنند.

علاوه بر این، تا زمانی که خریداران برتری را در سطح روانی 0.00001 دلار حفظ کنند، میم کوین یک روند شکست را نشان خواهد داد. در صورت شکست، قیمت شیبا اینو تا مرز 0.000014 دلار افزایش می یابد. برعکس، یک معکوس نشان دهنده یک اصلاح قوی است، اما احتمال آن کم می باشد.

واگرایی میانگین متحرک: تا زمانی که MACD در بالای منطقه خنثی باقی می ماند، مسیر کمترین مقاومت به طور محکم به سمت بالا باقی می ماند و راه را برای شکست احتمالی کف دو قلو و هدف آن هموار می کند.
شاخص قدرت نسبی: خط RSI روزانه مسیر صعودی پیش بینی شده را نزدیک به منطقه یک شبه ادامه می دهد و منعکس کننده یک روند صعودی است.

تحلیل تکنیکال توکن پپه قورباغه 

تحلیل تکنیکال توکن پپه قورباغه 

آیا ارز دیجیتال PEPE می تواند در دسامبر به قیمت 0.000002 دلار برسد؟

شکست قیمت PEPE از 0.0000016 دلار باید خریداران را برای بازیابی بیشتر تقویت کند. با شور و هیجان اخیر سکه‌های میم، قیمت PEPE به صعود خود ادامه می‌ دهد و یک الگوی صعودی با افزایش قابل‌ توجه 45 درصدی طی 2 هفته گذشته با شکست خط روند شکل می‌دهد. این حرکت صعودی تزلزل ناپذیر، همراه با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به سطح 45 هزار دلار، حاکی از افزایش بالقوه برای بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال است.

آیا قیمت توکن PEPE به 0.000021 دلار می رسد؟

🔰افزایش قیمت PEPE با افزایش حجم نشان دهنده رشد پایدار است.
🔰افزایش قیمت می تواند با یک سطح عرضه بالا در 0.000019 دلار روبرو شود.
🔰حجم معاملات روزانه ارز PEPE با جهش 67 درصدی به 250 میلیون دلار رسیده است.

تحلیل تکنیکال توکن پپه قورباغه 

با ایجاد فشار خرید قوی، قیمت سکه PEPE با یک رالی شکست خط روند افزایش یافت. این روند طی دو هفته گذشته جهش قیمتی 45 درصدی را به همراه داشت و سطح روانی 0.0000015 دلار را پس گرفت.

طبق سطوح فیبوناچی اصلاحی، روند صعودی مداوم علامت صد درصد فیبوناچی را به چالش می کشد که ممکن است منجر به شکست صعودی شود. در صورت حمایت از خریداران و دارندگان سکه پپه، کمترین شتاب روند صعودی غالب را طولانی تر می کند.

در چنین شرایطی، انتظار می رود که رالی شکست به مقاومت 0.0000019 دلار برسد و 16.6 درصد افزایش را به خود اختصاص دهد.

با حمایت از احتمال صعودی، روند کوتاه‌ مدت قیمت این میم کوین نشان می‌دهد که با افزایش حجم معاملات روزانه، احتمال یک برگشت وجود دارد. در حال حاضر، قیمت PEPE در 0.00000162 دلار با حداقل افزایش روزانه معامله می شود تا یک کندل Doji را تشکیل دهد.

آیا قیمت PEPE در خطر اصلاح جدید است؟

افزایش قیمت PEPE می‌تواند با فشار عرضه شدید در 0.000019 دلار مواجه شود. این مقاومت ماهانه می تواند قیمت سکه را برای اصلاح دیگری تحت فشار قرار دهد. با این حال، در چنین اصلاحی، دارندگان سکه می توانند از 38.2% یا 50% برای یافتن فرصت مناسب عقب نشینی استفاده کنند، زیرا قیمت دارای فشار تقاضای قوی تاریخی است.

🔺شاخص قدرت نسبی: شاخص RSI در بازه زمانی روزانه بالای 60 درصد نشان دهنده تمایل بازار است که صعودی است.
🔺واگرایی میانگین متحرک: یک حالت متقاطع صعودی بین MACD و میانگین متحرک، نشان دهنده روند بهبودی خریداران است.

منبع: کوین گیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *