کسب درآمد

کسب درآمد با دیدن تبلیغات | تبلیغ ببین پول بگیر!

4.7/5 - (3 امتیاز)

تبلیغات آزار دهنده هستند و همه ما تمایل داریم تا جایی که می توانیم آنها را رد کنیم. اما اگر به شما بگویم راه هایی وجود دارد که می توانید با تماشای تبلیغات کسب درآمد کنید، چه؟ نظرسنجی ها نشان داده است که هر فرد به طور متوسط روزانه حدود 5000 آگهی را می بیند. این درآمد بالقوه زیادی است! چندین پلتفرم به شما امکان می دهند برای تماشای تبلیغات پول دریافت کنید. در واقع کل مدل کسب و کار آنها حول محور آن می چرخد. اگرچه این یک کلاهبرداری به نظر می رسد، اما در واقع یک راه قانونی برای به دست آوردن پول اضافی است. بنابراین، چگونه از تماشای تبلیغات درآمد کسب می کنید و چرا شرکت ها برای تماشای تبلیغات به شما پول می دهند؟


چرا شرکت ها برای تماشای تبلیغات به شما پول می دهند؟

مدل درآمد تبلیغاتی ساده است. در یک سناریوی معمول، کسب و کارها به پلتفرم هایی مانند Google Adwords برای میزبانی و نمایش تبلیغات خود در نتایج جستجو و وب سایت های شریک (مانند Feedough) پرداخت می کنند. پلتفرم ها تبلیغات را به کاربران خود نشان می دهند و تمام پول را نزد خود نگه می دارند. مشکل این مدل این است که مردم تبلیغات را تحقیر می کنند. به علاوه، داده های آنها برای هدف قرار دادن تبلیغات برای شرکت هدف و تبلیغ کننده استفاده می شود و در ازای آن چیزی دریافت نمی کنند. در نتیجه، افراد مسدود کننده های تبلیغاتی را توسعه داده اند که از نمایش این تبلیغات بر روی صفحه نمایش آنها جلوگیری می کند. اکنون، شرکت‌ها یک مدل تجاری جدید ایجاد کرده‌ اند که در آن بخشی از درآمد تبلیغاتی خود را به کاربرانی که تبلیغات را تماشا می‌ کنند، می‌ دهند. به این ترتیب، پلتفرم ها می توانند تعامل بیشتر با تبلیغات را تضمین کنند و کاربران می توانند مقداری پول اضافی به دست آورند.

معرفی 10 پلتفرم که برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

هر پلتفرمی که شعار “تبلیغ ببین پول بگیر” را می دهد، قانونی نیست و ممکن است پولی به کاربران خود پرداخت نکند. در اینجا 10 پلتفرم معرفی شده است که می توانید از آنها برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات استفاده کنید.

سواگ باکس (Swagbucks)

Swagbucks یک وب سایت محبوب پاداش و بازپرداخت نقدی است که راه های مختلفی برای کسب درآمد ارائه می دهد. می توانید با تماشای تبلیغات ویدیویی، نظرسنجی، خرید آنلاین و موارد دیگر امتیاز کسب کنید (به نام SB).

پس قسمت سرگرم کننده آن کجاست؟ این نظرسنجی‌ها، بازی‌ها و ویدیوها در واقع جالب هستند، بنابراین نیازی نیست که احساس کنید وقت خود را تلف می‌کنید.

این امتیازها را می توانید از طریق گیفت کارت یا پی پال به صورت دلاری برداشت کنید.

پرداخت ها بسته به کار متفاوت است و می تواند از 0.40 تا 3 دلار برای هر کار متغیر باشد. علاوه بر این، می‌توانید ببینید با انجام یک کار چقدر پول به دست خواهید آورد تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا ارزش وقت شما را دارد یا خیر.

در حالی که سایت Swagbucks در سراسر جهان برای همه کاربران در دسترس است، مقدار محتوای ویدیویی و پیشنهادات ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی شما متفاوت باشد.

برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات در Swagbucks باید:

  1. یک حساب رایگان Swagbucks ایجاد کنید.
  2. برای کسب امتیاز، ویدیوها را تماشا کنید، در نظرسنجی شرکت کنید، خرید آنلاین کنید و غیره تا امتیاز SB دریافت کنید.
  3. امتیاز SB خود را با روش گیفت کارت یا پی پال برداشت کنید.

همچنین بخوانید:نابودی میم کوین های برتر بازار کریپتو؟! احتمال مرگ پروژه های دوج کوین، شیبا، فلوکی و پپه چقدر است؟

اینباکس دلار (InboxDollars)

اینباکس دلار (InboxDollars) یک وب سایت پولی است که برای تماشای ویدیو، شرکت در نظرسنجی و انجام کارهای دیگر به شما پول می دهد. از نظر نحوه کار و روش های کسب درآمد دلاری بسیار شبیه Swagbucks است.

از سال 2000 که شروع به کار کرد، InboxDollars بیش از 8 میلیون دلار به عنوان پاداش به مشتریان خود پرداخت کرده است و آن را به یکی دیگر از وب سایت های معتبر و پرکاربرد برای کسب درآمد هنگام تماشای تبلیغات و انجام برخی فعالیت های ذکر شده تبدیل کرده است.

این پلتفرم فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس است و با برندهایی مانند نتفلیکس و والمارت شراکت دارد.

مقدار پولی که می توانید از InboxDollars به دست آورید به کار یا فعالیتی که انتخاب می کنید بستگی دارد. به گفته این وب سایت، با استفاده مداوم، یک فرد متوسط می تواند 20 تا 55 دلار در ماه درآمد داشته باشد و یک کار بین 3 تا 25 دقیقه طول می کشد.

برای شروع کسب درآمد با اینباکس دلار (InboxDollars) باید ثبت نام کنید و اطلاعات اولیه خود مانند نام، سن، جنسیت و غیره را ارائه دهید. پس از اتمام فرآیند ثبت نام، می توانید شروع به تکمیل وظایف و کسب درآمد کنید.

شما حتی یک جایزه ثبت نام 5 دلاری برای شروع دریافت می کنید.

پس از رسیدن به حداقل موجودی 15 دلاری، پرداخت ها از طریق گیفت کارت انجام می شود. بنابراین، برای دریافت اولین پرداخت خود، باید حداقل 10 دلار از پلتفرم به غیر از پاداش 5 دلاری کسب کنید.

سایت Earnably

با جوایزی از سوی برندهایی مانند آمازون، ایکس‌باکس لایو، Airbnb و دومینو، Earnably به‌ سرعت به یک پلتفرم تبلیغاتی محبوب پرداخت به تماشا تبدیل می‌شود.

می‌توانید با اختصاص وقت خود به کارهای مختلف مانند تماشای ویدیو، نظرسنجی، تکمیل پیشنهادات و موارد دیگر، در Earnably درآمد کسب کنید.

پس از رسیدن به حداقل موجودی 10 دلاری، پرداخت ها از طریق پی پال یا بیت کوین انجام می شود.

در حال حاضر Earnably در 36 کشور در ایالات متحده و اروپا در دسترس است، اگر به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات هستید، مطمئناً Earnably یک پلتفرم ارزشمند شناخته شده است.

در حالی که میزان درآمدی که می توانید با تماشای تبلیغات به دست آورید بسته به پلتفرم متفاوت است، اکثر مردم روزانه چند دلار درآمد دارند.

با این حال، برخی از پیشنهادات پر درآمد می توانند تا 50 دلار در یک روز برای شما درآمد داشته باشند.

به غیر از محدودیت های کشور، هیچ محدودیتی برای اینکه چه کسی می تواند ثبت نام کند و کسب درآمد کند، وجود ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت است.

سایت Adwallet

Adwallet یکی از ساده ترین و آسان ترین وب سایت ها برای کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات است.

با نرخ پرداخت 60 دلار در ساعت، این پرسودترین پلتفرم کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغات است. تعداد ویدیوهایی که می توانید تماشا کنید محدود است.

هنگامی که به 10 دلار در حساب کیف پول تبلیغاتی خود رسیدید، می توانید وجوه خود را برداشت کنید. حتی با وجود اینکه یک پلتفرم نسبتاً جدید است، محبوبیت آن در حال افزایش است و قبلاً بیش از 1 میلیون دلار به کاربران خود پرداخت کرده است.

این پلتفرم فقط برای مردم ایالات متحده در دسترس است و برای ثبت نام باید حداقل 13 سال سن داشته باشید.

سایت iRazoo
با رابط کاربر پسند، iRazoo یکی از محبوب ترین سایت هایی است که به شما امکان می دهد با تماشای تبلیغات (ویدئو) درآمد کسب کنید. این فقط در مورد ویدیوها نیست.

همچنین بخوانید : سایت سرمایه گذاری MeroBit

بهترین بخش این است که iRazoo همچنین یک جایزه ثبت نام 100 امتیازی ارائه می دهد! هنگامی که به 3000 امتیاز رسیدید، می توانید درآمد دلاری خود را از طریق پی پال نقد کنید. این پلتفرم عمدتاً در آمریکای شمالی و کانادا کار می‌کند، اما در کشورهای دیگر مانند برزیل، بریتانیا، استرالیا و غیره نیز در دسترس است.

برای ثبت نام در iRazoo، تنها چیزی که نیاز دارید یک آدرس ایمیل است.

سایت Quick Rewards

Quick Rewards که از سال 2002 فعالیت می‌کند، پلتفرمی است که در آن می‌توانید با انجام کارهایی که قبلاً در اینترنت انجام می‌دهید، درآمد کسب کنید – تماشای ویدیو، نظرسنجی، انجام بازی‌ ها و موارد دیگر. این شرکت تا به امروز بیش از 7 میلیون دلار به عنوان پاداش به اعضای خود پرداخت کرده است. این پلتفرم که در حال حاضر در ایالات متحده و کانادا فعالیت می کند، یکی از قدیمی ترین و قابل اعتماد ترین پلتفرم ها در صنعت است.

سایت You-Cubez

پلتفرمی که برای تماشای ویدیوها، انجام کارها و موارد دیگر به ارزهای دیجیتال (BTC، LTC، ETH و موارد دیگر) به شما پرداخت می کند.

You-Cubez همچنین دارای ویژگی زیر مجموعه گیری از طریق کد رفرال است که 15 درصد از درآمد فردی که معرفی کرده اید به شما پرداخت می کند. با این حال، برخلاف سایر پلتفرم‌ها، برای پیوستن به آن باید حداقل 16 سال سن داشته باشید.

این پلتفرم با بیش از 900000 عضو، بیش از یک دهه است که مورد اعتماد بوده است.

تنها نقطه ضعف محدودیت برداشت است که از 2 تا 8 دلار تعیین شده است که بر اساس وضعیت عضویت شما طبقه بندی می شود.

مرورگر بریو (Brave)

یکی از پیشگامان انقلاب Web 3.0، مرورگر بریو (Brave)، همچنین یک راه عالی برای کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات است.

مرورگر با ارز رمزنگاری شده خود، BAT، برای مشاهده تبلیغاتی که به حریم خصوصی احترام می‌گذارند، به شما پول می‌پردازد. سپس می توانید درآمد خود را به کیف پولی که از توکن های ERC20 پشتیبانی می کند برداشت کنید یا آنها را با ارزهای دیجیتال دیگر مبادله کنید.

حداقل محدودیت برداشت در حال حاضر برای اتصال با کیف پول 25 توکن BAT تعیین شده است. اما پس از اتصال، درآمد شما به طور خودکار هر ماه به کیف پول شما منتقل می شود.

این مرورگر بر اساس جستجوگر Chromium ساخته شده و تمامی ویژگی های مرورگر گوگل کروم را ارائه می دهد. همچنین دارای یک مسدود کننده تبلیغات است تا تجربه مروری ایمن را به شما ارائه دهد.

بهترین بخش این است که رابط کاربری آسانی دارد و برای فعالیت در آن پول دریافت می کنید.

سوالات متداول

آیا کسب درآمد با دیدن تبلیغات قانونی است؟
بله، کسب درآمد با تماشای تبلیغات تا زمانی که از پلتفرم‌های قابل اعتماد استفاده کنید، ایمن و قانونی است.

چگونه با تماشای تبلیغات پول دریافت کنم؟
ساده است. این پلتفرم‌ها مدل‌های کسب‌ و کار خود را به‌ عنوان مدل‌ های اشتراک‌ گذاری ساخته‌ اند که در آن درآمد تبلیغاتی خود را با شما کاربران به اشتراک می‌گذارند تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات تعامل بیشتری دارند و همچنین برای این وقت گذاشتن، شما پولی دریافت می‌کنید.

با دیدن تبلیغات چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
بسته به موقعیت جغرافیایی، پلتفرمی که انتخاب می کنید و کاری که انجام می دهید، می‌توانید بین 0.50 تا 5 دلار در روز درآمد کسب کنید.

پیوند کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *