ارز دیجیتالتحلیل بازار

3 ارز دیجیتال آماده پامپ برای سود کوتاه مدت

5/5 - (1 امتیاز)

یک هفته دیگر در حال پایان است، اما بازار ارز های دیجیتال همچنان در حال حرکت بدون جهت است و هیچ بازیابی قیمت قابل توجهی وجود ندارد.

حتی شاخص ترس و طمع و نوسانات بالا پایین بازار نشان داده که در حال حاضر بازار خنثی است و روند صعودی یا نزولی ندارد.

این یعنی هیچ نشانه مستقیمی از سیر صعودی و ورود تریدرها و رالی گاوی دیده نمی‌شود. در زمانی که سرمایه‌گذاران روی فروش ارزهای دیجیتال خود تمرکز کرده‌اند،

چند ارز دیجیتال وجود دارد که می‌توان قبل از بهبود کلی، خرید آنها را در نظر گرفت. در این وبلاگ، در مورد سه ارزش دیجیتال برتر ماه جاری میلادی صحبت می‌کنیم.رمز ارزهایی که ارزش خرید دارند

بیشتر ارزها در فاز اصلاحی هستند و قیمت آنها نسبتاً کمتر از ماه گذشته است. این می‌تواند فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در برخی از سودآورترین ارزهای رمزپایه باشد که می‌تواند سرمایه‌های شما را چند برابر کند.

بهترین گزینه‌های خرید برای ماه میلادی، بیت‌کوین، سولانا، بایننس کوین و چند مورد دیگر هستند.

ارز بیت کوین( BTC)

خیلی از سرمایه‌گذاران به دلیل سودهای قابل توجهی در تاریخ، تمایل به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین دارند.

در حال حاضر، پس از کاهش جزئی نسبت به قبل، تحلیلگران معتقدند که بعد از شروع روند صعودی، بیت‌کوین ممکن است از محدوده 100 هزار دلار به بالاتر از آن ارتقا یابد.

اخیراً، بیت‌کوین پس از فراتر رفتن از هدف قبلی 69 هزار دلار، بالاترین قیمت خود را به ثبت رسانده است.

اما روند اخیر قیمت بیت‌کوین (BTC) ممکن است به پایان خود نزدیک شود، زیرا شاخص‌های فنی و معیارهای روی زنجیره حاکی از یک شکست صعودی هستند.

با این حال، این حرکت ساده نخواهد بود و می‌تواند سرمایه‌گذاران بی حوصله را کلافه کند.

ارز

سناریوی ایده‌آل برای شروع مجدد جو صعودی قیمت بیت‌کوین این است که اصلاحی ایجاد کند که نقدینگی سمت فروش را زیر 59111 دلار کاهش دهد.

بسته به فشار خرید در اینجا، رالی بهبود می‌تواند به ادامه روند صعودی تبدیل شود. با فرض افزایش خریداران، اگر بیت‌کوین موفق به ایجاد کندل هفتگی بالاتر از این سطح شود

به این معنی است که اولین سقف بالاتر در تثبیت شش هفته‌ای که در آن شاهد شکل‌گیری سه سقف پایین تر بودیم، را ایجاد کرده است.

 

چنین پیشرفتی نه تنها باعث ایجاد اعتماد در چشم‌انداز کریپتو می‌شود، بلکه روند صعودی را دوباره آغاز می‌کند و به طور بالقوه قیمت بیت‌کوین را به سمت قیمت‌های دیوانه‌واری هدایت می‌کند.

ارز سولانا (SOL)

ارز

سولانا به دلیل میم کوین‌های مبتنی بر شبکه‌اش که بازار کریپتوها را با سودهای زیادی حتی در بازارهای کند تسخیر کرده است، بسیار محبوب شده است.

همچنین، یکی از پنج ارز دیجیتال برتر در کوین مارکت کپ است که باعث افزایش تقاضای آن در بازار شده است.

تحلیلگران بر این باورند که ممکن است در هفته‌های آینده قیمت ارز SOL به بالای 200 دلار برسد.

در ماه گذشته، قیمت این ارز نوسانات مثبت و منفی بسیاری داشته است، اگر سکه به رشد خود ادامه دهد، می‌تواند دارایی سودآور باشد.

ارز بایننس کوین (BNB)

ارز

علیرغم مشکلات حقوقی جاری بایننس با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده، این توکن در بین سایر ارزهای دیجیتال برتر در حال افزایش است و تنها 14 درصد با هدف بالاترین قیمت تاریخی خود فاصله دارد.

صرافی بایننس به جهات مختلف به BNB کمک کرده است و تقاضای مداوم برای توکن در صنعت کریپتو را تضمین می‌کند.

زمانی که وضعیت بازار مساعد شود، تحلیلگران بر این باورند که قیمت BNB ممکن است به بالای 700 دلار برسد.

بایننس کوین (BNB) توکن بومی صرافی بایننس است که برای پرداخت کارمزد کمیسیون در صرافی و معامله در بیش از 50 جفت ارز دیجیتال استفاده می‌شود.

سخن پایانی

ماه اخیر برای ارزهای دیجیتال بهترین نبوده است، اما بازار به آرامی در حال بازگشت به مسیر اصلی خود است. با نزدیک شدن به پایان ماه، انتظارات برای روند بازار در ماه آینده بالاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *