ارز دیجیتالتحلیل بازار

3 میم کوین برتر با تم گربه برای سرمایه گذاری

5/5 - (2 امتیاز)

توکن‌های با مضمون گربه با چندین توکن که در 24 ساعت گذشته رشد صعودی داشته‌اند، توجه بازار را به خود جلب کرده‌اند. این افزایش در بازار میم کوین ها زمانی رخ میدهد که دارایی های بزرگتر در میان ترس از اصلاح گسترده تر بازار سقوط کرده است. سکه‌های میم برتر مانند دوج کوین(DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و داگ ویف هت(WIF) در حجم معاملات روزانه خود یک سیگنال نزولی ثبت کردند.

میم کوین ها با افت 3.9 درصدی به 65.4 میلیارد دلار با حجم بالای 6.5 میلیارد دلار رسید. از سوی دیگر، سکه‌های میم با تم گربه به طور تجمعی بالاتر از ۲.۴۶ میلیارد دلار معامله می‌شوند و دارایی‌های یک رشته در حال افزایش است.قیمتی شیبا اینو سودهای هفتگی را حفظ کرد، اما قیمت دوج کوین در هفت روز گذشته 4.4 درصد کاهش یافت.داگ ویف هت همچنین به کاهش رشد توکن‌های با مضمون سگ افزوده شد که خروج روزانه 7.1 درصد را به ثبت رساند و با 3.26 دلار معامله شد. در میان عوامل بازار فعلی، برخی توکن ها از بازار پیشی گرفته اند. در اینجا سه ​​توکن با مضمون گربه وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

سول کت(SOLCAT)

سول کت (SOLCAT) امروز 160.8% افزایش یافته است و در قیمت 0.014 دلار مبادله می شود. میانگین قیمت هفتگی نیز 165 درصد افزایش یافت زیرا منجر به سود سکه های میم با تم گربه می شود. این جریان‌ها بالاتر از سکه‌های برتر قرار می‌گیرند و سرمایه‌گذاران سرمایه‌شان را به توکن‌های جدید می‌ریزند. این امر ارزش بازار این میم کوین را به 1.02 میلیون دلار افزایش داده است.

پانچو (PONCHO)

پانچو با افزایش 56.4 درصدی دارایی‌ها در 24 ساعت گذشته، به لیست ارزهای دیجیتال بخصوص سکه‌های میم با تم گربه اضافه شده است. PONCHO در این ماه 29 درصد افزایش یافته است که پس از معاملات هفتگی در منطقه قرمز، یک روند نزولی ثبت کرده است. علیرغم حرکت صعودی گسترده تر نسبت به دارایی، سکه در این هفته اندکی بیش از 10 درصد خروجی داشته است.طبق داده‌های CoinGecko، ارزش بازار پونچو در حدود 1.9 میلیون دلار با حجم معاملات روزانه 95560 دلار است.

نیکسیا ای آی (NYXC)

افزایش ورودی‌های Nyxia AI را می‌توان با رشد کوین‌های میم با مضمون گربه و توکن‌های هوش مصنوعی مرتبط دانست. این توکن امروز 50 درصد افزایش یافته و این هفته 5 درصد از پایین‌ترین سطح قبلی خود بهبود یافته است. با ارزش بازار بالای 1 میلیون دلار، حجم معاملات به 370000 دلار افزایش یافت.

منبع: کوین گیپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *