ارز دیجیتالتحلیل بازار

تحلیل نمودار نات کوین و احتمال دستیابی به 0.1 دلار

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحلیل نمودار نات کوین و احتمال دستیابی به 0.1 دلار

نات کوین (Notcoin) یک آلت‌کوین بازی تلگرام است، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل‌توجهی در ارزش خود تجربه کرده است. این افزایش آلت کوین را به بالای 0.012 دلار رساند که نشان دهنده روند صعودی است.

  •  قیمت نات کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد افزایش یافت و مرز 0.012 دلار را شکست.
  •  بای‌بیت یک طرح جامع جبران خسارت از جمله یک ایردراپ 30 MNT را اعلام کرده است.
  •  شاخص های فنی نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای نات کوین است.

در حال حاضر قیمت نات کوین0.0127 دلار است که در 24 ساعت گذشته 7.19 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار 1.3 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 578.11 میلیون دلار است. با وجود کاهش 41.48 درصدی حجم معاملات، عرضه در گردش در 102.72 میلیارد نوت کوین باقی مانده است و 100 درصد از کل عرضه خود را به دست می آورد.

تحلیل قیمت نات کوین و پتانسیل برای سود بیشتر

طی هفته گذشته، نات کوین افزایش چشمگیر بیش از 156٪ را تجربه کرده است که نشان دهنده افزایش قابل توجه علاقه سرمایه گذاران و فعالیت بازار است. توکن نات کوین در محدوده 0.0049 تا 0.014 دلار معامله شده است. این سیگنال رشد یک افزایش تقریباً 19 درصدی در روند تاریخی قیمت Notcoin است و آن را به عنوان یکی از دارایی‌های با سرعت رشد بالا در بازار ارزهای رمزپایه قرار می‌دهد.

تغییرات رهبری و برنامه جبران خسارت صرافی Bybit

راه اندازی Notcoin باعث شده است  صرافی بای بیت (Bybit)، تغییرات قابل توجهی در رهبری و یک برنامه جبرانی اعمال کند. به دنبال مشکلات مربوط به Notcoin، چندین مدیر اجرایی استعفا دادند و بای بیت اکنون به دنبال مدیران فنی جدید برای تثبیت عملیات است. برای جبران خسارت کاربران آسیب دیده، بای بیت یک ایردراپ 30 MNT، یک پاداش تجاری 50 دلاری و یک ارتقاء وضعیت VIP +1 سه ماهه را اعلام کرده است. کاربران VIP می توانند تا 500 دلار بر اساس سطح عضویت خود دریافت کنند. هدف بای بیت بازگرداندن اعتماد کاربران و ثبات بازار از طریق این اقدامات است.

شاخص های فنی رالی صعودی برای Notcoin 

قیمت نات کوین روند صعودی قابل توجهی را تجربه می کند که نشان می دهد ممکن است به زودی این کریپتو وارد فاز صعودی شود. اگر این حرکت ادامه یابد، احتمالاً سطح مقاومت 0.013 دلار را خواهد شکست.

افزایش مداوم می تواند ارزش آن را به حدود 0.019 دلار افزایش دهد و انتظار می رود در آینده نزدیک به 0.02 دلار برسد. افزایش فشار صعودی حتی ممکن است قیمت را به 0.1 دلار در روند صعودی بعدی برساند. با این حال، تغییر در احساسات بازار می‌تواند باعث تثبیت نات کوین در سطح حمایت 0.012 دلار شود. اگر یک روند نزولی رخ دهد، قیمت ممکن است به 0.011 دلار کاهش یابد که نشان دهنده یک بازار نزولی است. فشار نزولی بیشتر می تواند منجر به کاهش قیمت تا سطح حمایت 0.01 دلار شود.

اندیکاتور جریان پول چایکین(CMF) که در حال حاضر 0.12 است، جریان سرمایه مثبت را نشان می دهد که خریداران در کنترل هستند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در 73 قرار دارد که نشان می‌دهد نات کوین در منطقه‌ای است که بیش از حد خرید شده است.

اندیکاتورهای 4 ساعته برای Notcoin روند صعودی قابل توجهی را نشان می دهد. نوسانگر مهیب (AO) مقدار مثبت 0.002201 را نشان می دهد که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. نمودار واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) یک متقاطع صعودی را برجسته می کند. خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد و روند صعودی را تقویت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *