ارز دیجیتالتحلیل بازار

تحلیل قیمت : با خرید و نگهداری این ۳ آلت کوین تا پایان تیر ماه سود به دست آورید!

5/5 - (1 امتیاز)

تحلیل قیمت : با خرید و نگهداری این ۳ آلت کوین تا پایان تیر ماه سود به دست آورید!

با پایان یافتن ماه ژوئن و با وجود نوسانات قیمت، بازار ارزهای دیجیتال همچنان پر از فرصت‌های بالقوه است.

در بین دارایی‌های دیجیتال مختلف، سه ارز دیجیتال سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX) و پلکادات (DOT) نشانه‌های امیدوارکننده‌ای از موفقیت احتمالی را به نمایش می‌گذارند.

این مقاله به تحلیل شاخص‌های فنی و احساسات بازار این آلت‌کوین‌ها می‌پردازد و توضیح می‌دهد که چرا آنها برای یک روند صعودی قابل توجه آماده هستند.

قیمت سولانا (SOL)

سولانا، که اغلب به عنوان “قاتل اتریوم” شناخته می‌شود، به دلیل توان عملیاتی بالا و هزینه‌های تراکنش حداقلی در دنیای ارزهای دیجیتال برجسته شده است.

طبق آخرین تحلیل‌های فنی، سولانا سیگنال‌های متناقضی را با پیامدهای مثبت احتمالی نشان می‌دهد.

اندیکاتور قدرت نسبی (RSI) با مقدار 46.00 برای SOL نشان می‌دهد که این ارز در منطقه‌ای خنثی قرار دارد، به طوری که نه بیش از حد خریداری شده و نه بیش از حد فروخته شده است.

سطح MACD نیز یک سیگنال خرید را نشان می‌دهد که حاکی از یک حرکت صعودی احتمالی است.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

سیگنال‌های خرید توسط EMA و SMA کوتاه‌مدت نشان داده می‌شوند. با این حال، هنگامی که به میانگین متحرک در یک دوره زمانی طولانی‌تر نگاه می‌کنیم، مانند EMA‌های ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه، به دلیل مواجهه با مقاومت، سیگنال‌های فروش را نشان می‌دهند.

نمودارهای تکنیکال سولانا نشان می‌دهد که اگرچه با مخالفت‌هایی روبرو می‌شود، اما افزایش قیمت به بیش از سطح محوری ۱۵۷.۷۰ دلار می‌تواند منجر به سود قابل توجهی شود.

سرمایه‌گذاران باید به حرکت‌های مداوم بالاتر از این سطح به عنوان نشانه‌ای از روند صعودی قیمت سولانا توجه کنند.

قیمت آوالانچ (AVAX)

پلتفرم بلاک چین آوالانچ به دلیل مقیاس‌پذیری و کارایی‌اش در بین برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و راه‌حل‌های سازمانی محبوب شده است.

RSI آن در 44.43 قرار دارد که نشان‌دهنده بی‌طرفی است، در حالی که MACD سیگنال خرید را نشان می‌دهد.

میانگین متحرک نمایی (EMA) کوتاه‌مدت نشان‌دهنده خرید است که بیانگر روند مثبت است. با این حال، در یک دوره زمانی طولانی‌تر، سیگنال‌های فروش مشهود است که بر اهمیت عبور از سطوح مقاومت تأکید می‌کند.

نمودار قیمت آوالانچ
نمودار قیمت آوالانچ

شاخص‌های فنی آوالانچ تصویری متفاوت و در عین حال امیدوارکننده را نشان می‌دهند. سیگنال‌های خرید از میانگین‌های متحرک کوتاه‌مدت

به همراه سیگنال خرید MACD، حاکی از این است که قیمت آوالانچ (AVAX) ممکن است در آستانه یک رالی صعودی باشد. سرمایه‌گذاران باید برای تأیید این روند صعودی، سطح محوری 36.11 دلار را تحت نظر داشته باشند.

قیمت پولکادات (DOT)

پولکادات که به دلیل رویکرد نوآورانه خود در قابلیت همکاری و مقیاس‌پذیری با استفاده از فناوری پاراچین خود شناخته شده است

آلتکوین دیگری است که ارزش در نظر گرفتن را دارد. RSI در موقعیت خنثی قرار دارد، در حالی که MACD سیگنال خرید را نشان می‌دهد. هر دو EMA کوتاه‌مدت نیز سیگنال خرید را نشان می‌دهند.

نمودار قیمت پولکادات
نمودار قیمت پولکادات

با این وجود، EMA‌های ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه سیگنال‌های فروش را نشان می‌دهند که نشان می‌دهد مقاومت در این نقاط وجود دارد.

اندیکاتورهای فنی پولکادات نشانه‌های مثبتی از جمله سیگنال‌های خرید را نشان می‌دهند. سیگنال خرید MACD امکان حرکت صعودی را افزایش می‌دهد.

شکستن سطح محوری در 6.955 دلار ممکن است به افزایش قیمت پولکادات قابل توجهی منجر شود.

جمع‌بندی:

سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX) و پلکادات (DOT) همگی نشانگرهای فنی متمایز را نشان می‌دهند که نشان می‌دهد با نزدیک شدن به پایان ژوئن، برای صعود قابل توجه آماده هستند.

اگرچه آلت‌کوین‌ها در سطوح خاصی با مقاومت مواجه می‌شوند، سیگنال‌های صعودی به طور کلی، احتمال حرکت صعودی قابل توجهی را نشان می‌دهند.

سرمایه‌گذاران باید به این سطوح و نشانه‌های مهم توجه کنند تا از فرصت‌های احتمالی شکست در هفته‌های آینده استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *