اکسچنج و صرافی رمز ارز

آیا صرافی KCEX جایگزین مناسب برای صرافی های MEXC , BingX میباشد

5/5 - (1 امتیاز)

💢 با توجه به اجباری شدن احراز هویت در صرافی mexc و همچنین عدم سرویس دهی صرافی bingX به ایرانی ها و پیرو درخواست های مکرر اعضاء در خصوص معرفی صرافی جایگزین، چندین صرافی مورد بررسی قرار گرفت که بهترین آنها برای اعضا معرفی خواهند شد.

💢 یکی از صرافی هایی که به راحتی بدون احراز هویت میتوان در آن فعالیت داشت صرافی KCEX میباشد. در این صرافی که رابط کاربری بسیار جذاب و راحتی دارد، فی معاملات کمترین میزان در بین تمامی صرافی ها میباشد، برای اسپات صفر و در مارکت فیوچرز کمترین میزان ( Maker 0.0% – Taker 0.02% ) میباشد. به زودی از این صرافی بیشتر خواهید شنید !

🔘 علاقه مندان در صورت تمایل و به جهت بهره مندی از حداکثر مزایا و تخفیف ها میتوانید از لینک نمایندگی ارزینکس جهت عضویت در این صرافی استفاده نمایند.

کد دعوت ما : JEZMU4

🔰 توصیه ها :

1️⃣ همراهان عزیز توجه داشت باشید که هیچ کدام از صرافی های متمرکز به دلیل وجود ریسک های خاص خود، جایی برای نگهداری دارایی شما نیست، بلکه فقط برای ترید و انجام معاملات برای بخشی از دارایی شما میباشد. دارایی که برای هولد درنظر گرفته اید حتما در ولت های مطمئن نگهداری کنید.

2️⃣ همیشه قبل از عضویت در هر پروژه یا صرافی تحقیقات لازم را انجام داده و در ابتدا با سرمایه کم و با مسئولیت خودتان شرکت کنید .

3️⃣ هر چند برخی صرافی ها اعلام میکنند با IP ایران مشکلی ندارند ولی ما به شما توصیه میکنیم برای تمام سایت ها و پلتفرم ها از فیلتر شکن مطمئن استفاده فرمائید. همچنین با شماره موبایل ایران ثبت نام نفرمائید و از قابلیت دریافت پیامک از صرافی به موبایل ایران، خودداری فرمایند.

کد تخفیف و رفرال : JEZMU4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *