اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتال

این 4 میم کوین در آلت سیزن چند صد برابر میشوند!

5/5 - (1 امتیاز)

طبق پیش بینی های صورت گرفته، در پی این نوسانات اخیر برای بهبود بازار همچنان زمان وجود دارد. زمانی که  بازار دوباره صعودی شود خرید این میم کوین ها  به شما سودهای چند صد برابری خواهد داد.

برترین میم کوین هایی که به شما سود چند صد برابری میدهند

طبق بررسی های انجام شده ی چند روز اخیر برای برخی از میم کوین ها مثل: ERC 20 ،PAJAMAS شاهد رشد 200 درصدی بودیم.

این رشد بی سابقه در میم کوین های نه چندان معروف، نشان می دهد که قبل از شروع رالی صعودی بازار، ممکن است وارد فصل جدید خرید میم کوین ها (meme season) شده باشیم.

با این حال دوج کوین، شیبا اینو و داگ ویف هت و پپه و داگ پتانسیل خود را قبلا ثابت کرده اند و احتمالا در آینده نیز رشد قابل توجهی خواهند داشت. در این پست به این 4 ارز و روند سوددهی آنها خواهیم پرداخت.

دوج کوین (Dogecoin)

علی رغم محبوبیت دوج کوین، در این ماه  این ارز با 34% افت قیمت رو به رو شد و قیمت آن  به 0.1408 دلار رسید. اما این افت قیمت حتی باعث سود دهی  بیشتر خواهد شد. به این خاطر که اگر بازار بهتر شود و به سمت حریان صعودی برود دوج کوین به بالاترین حد رشد خواهد رسید و دلیل آن  محبوبیت و سابقه ی درخشان آن در بازار ارز دیجیتال می باشد. اوج قیمت تاریخی دوج کوین یعنی 0.7376 دلار نشان دهنده پتانسیل این ارز برای افزایش مجدد به چنین سقفی است. در حال حاضر  اگرچه ارزش دوج کوین در دوره فعلی کاهش یافته است، اما حجم معاملات همچنان بالا است.

شیبا اینو (Shiba Inu)

شیبا اینو از نظر محبوبیت چندان از دوج کوین عقب نیست، زیرا مردم به پتانسیل آن برای پیروزی در برابر هر میم کوین دیگری اذعان کرده اند. پس از صعود به اوج دو ساله تا حد 0.00003592 دلار در ماه مارچ، قیمت شیبا در حال حاضر با ارزش فعلی خود 0.00002331 دلار در بازار عرضه می شود. در طول این ماه، ارزش خرید 24.57 درصد کاهش یافته است ، تحلیلگران بر این باورند که پس از بهبود بازار شیبا حتی به بالاترین حد رشد خود در مقایسه با ماه مارچ می رسد.

حجم معاملات شیبا نیز نشان دهنده افزایش تقاضای آن در بازار است. درخواست برای خرید در 24 ساعت گذشته 19.21% افزایش داشته است و ارزش آن را به 432.07 میلیون دلار رسانده است.

پپه (pepe)

برخلاف تصویر قبلی از نوسانات اخیر این میم کوین، PEPE بیش از هر ارز دیجیتال دیگری در سال جاری افزایش یافته بود. فقط دو ماه پیش، PEPE بالاترین قیمت 0.00001074 دلاری را ایجاد کرده است و روند بهبود بازار باعث میشود پپه مشابه قبل سوددهی داشته باشد.
حجم معاملات SHIB نیز نشان دهنده افزایش تقاضای آن در بازار است. در 24 ساعت گذشته 19.21% افزایش داشته است و ارزش آن را به 432.07 میلیون دلار رسانده است.

 

در حال حاضر با قیمت 0.000006971 دلار معامله می شود. نمودار پپه به سطوح بالای میانگین های متحرک 20 روزه و 50 روزه صعود کرده است که نشان دهنده سیگنال صعودی است.. تحلیلگران بر این باورند که PEPE ممکن است پس از افزایش 45 درصدی در روزهای آینده تا مرز 0.0000108 دلار افزایش یابد.

 

داگ ویف هت (Dogwifhat) 

Dogwifhat به یکی از موفق ترین میم کوین های مبتنی بر Solana تبدیل شده است. این ارز رکوردی را در سودآوری برای روزهای متوالی به ثبت رسانده است، جایی که به بالاترین حد خود یعنی 4.85 دلار در یک ماه پیش رسید. در چنین بازه زمانی کوتاهی از عرضه در بازار، dogwifhat موفق شده است بیشترین توجه را به خود جلب کند.

مانند هر ارز رمزپایه دیگری، dogwifhat نیز در این ماه گردش کندی داشته و  روند قابل توجهی نداشته است.  اما بر اساس عملکرد قبلی آن، پس از بهبود بازار، انتظارات برای آن بالا است. در حال حاضر، این توکن با قیمت 2.69 دلار در بازار معامله می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *