اخبار ارز دیجیتالتحلیل بازار

تحلیل قیمت PEPE: آیا رالی PEPE در راه است؟

5/5 - (1 امتیاز)

تحلیل قیمت PEPE: آیا جهش قیمتی در راه است؟

قیمت سکه PEPE پس از افزایش مجدد علاقه تریدرها به شبکه اتریوم، به بالاترین حد خود رسید. قیمت بعداً کاهش یافت، اما اکنون به نظر می‌رسد برای یک جهش مجدد آماده است.

نکات برجسته:

 • قیمت PEPE اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، اما از آن زمان تاکنون کاهش یافته است.
 • با این حال، تحلیلگران همچنان نسبت به آینده PEPE خوشبین هستند.
 • نمودار قیمت نشان‌دهنده روند صعودی است.
 • تعداد کل دارندگان توکن PEPE به بالاترین سطح خود یعنی حدود 218000 رسیده است.
 • عرضه کل توکن‌های PEPE طی سه ماه 1.77 تریلیون افزایش یافته است.

قیمت پپه در 27 می 2024 به بالاترین حد خود رسید، اما از آن زمان به بعد در حال کاهش است. با این وجود، سرمایه گذاران امیدوار به شروع یک رالی بازگشتی برای پپه هستند، زیرا نمودار قیمت چشم انداز صعودی را نشان می دهد. روز دوشنبه، پپه (PEPE) در حدود 0.0001264 دلار معامله شد که با وجود کاهش 13.5 درصدی در 7 روز گذشته، 2.9 درصد افزایش را در 24 ساعت گذشته نشان داد.

تحلیل قیمت PEPE: گاوها در صورت حفظ سطح قیمتی خاص، انتظار افزایش 59 درصدی را دارند

بیش از این، قیمت این توکن از یک الگوی مثلث صعودی (ascending triangle) خارج شد و به بالاترین حد خود در حدود 0.00001725 دلار رسید. پس از این جهش، خریداران (bulls) دست نگه داشتند و فروشندگان (bears) کنترل بازار را به دست گرفتند و قیمت را تا سطح  0.5 اصلاحی فیبوناچی (Fibonacci retracement level) کاهش دادند.

قیمت به سختی به این سطح (نارنجی رنگ) برخورد کرد و بلافاصله دوباره بالا رفت، که نشان دهنده تمایل خرید قوی  و صعود قوی در بازار میم کوین ها است. در مقیاس وسیع‌تر، اصلاح روند قیمت ممکن است یک الگوی خروج و پولبک (breakout and retest) باشد که برای مثلث صعودی قابل انتظار است. سطح حمایت 0.5 فیبوناچی کاملاً با قله مثلث صعودی مطابقت دارد، که نشان می‌دهد خریداران ممکن است در این ناحیه منتظر ورود مجدد به بازار باشند.

اگر قیمت از سطح فعلی جهش کند، ممکن است قیمت PEPE را به بالاترین حد خود یعنی حدود 0.00001981 دلار برساند. در مسیر رسیدن به این قیمت، احتمالاً با مقاومت‌هایی در حدود 0.000014 دلار و 0.000017 دلار مواجه شود. در مقابل، یک ساختار حمایتی قوی در حدود 0.00001 دلار وجود دارد که در صورت غلبه فروشندگان (خرس‌ها) بر خریداران (گاوها)، قیمت را بالا نگه دارد..


                                          ⚡️🐸رالی میم کوین ها | مراقب این 3 میم کوین در هفته پیش رو باشید! 🐸⚡️


چشم انداز آینده قیمت PEPE

پیش از این، افزایش قیمت PEPE پس از افزایش مجدد علاقه به شبکه اتریوم، به دنبال تایید درخواست‌های ETF 19-4b، رخ داد. از آن زمان، هیجان پیرامون این رویداد فروکش کرده است و خود اتریوم (ETH) وارد یک منطقه تثبیت شده است.

با این حال، برای PEPE، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران در حال آماده شدن برای اتفاقی بزرگ هستند، زیرا طبق گفته‌ی Santiment، یک شرکت تحلیل زنجیره‌ای

تعداد کل دارندگان توکن PEPE (قرمز) در بالاترین سطح خود (حدود 218 هزار نفر) قرار دارد.

 Santiment همچنین گزارش می‌دهد که کل عرضه توکن‌های PEPE از 420.78 تریلیون در 13 مارس به 422.55 تریلیون در 9 ژوئن افزایش یافته است، که معادل 1.77 تریلیون توکن جدید به ارزش تقریبی 22.3 میلیون دلار با قیمت فعلی است و این سوال ایجاد میشود که آیا توکن های دیگر با داشتن چنین رقیبی فرصت رشد دارند؟

تحلیل تکنیکال:

 • قیمت PEPE در حال حاضر بالاتر از میانگین‌های متحرک ساده (SMA) 50 روزه و 200 روزه معامله می‌شود.
 • سطح حمایت کلیدی در 0.00001 دلار قرار دارد.
 • در صورت حفظ این سطح، قیمت PEPE ممکن است تا 59 درصد افزایش یابد و به ارزش بازار 8 میلیارد دلاری برسد.
 • مقاومت احتمالی در سطوح 0.000014 دلار و 0.000017 دلار وجود دارد.

دلایل خوش‌بینی:

 • افزایش تعداد کل دارندگان توکن PEPE نشان می‌دهد که علاقه به PEPE در حال افزایش است.
 • افزایش عرضه کل توکن‌ها ممکن است نشان‌دهنده تقاضای بالا برای PEPE باشد (توجه: در این مورد ابهاماتی وجود دارد).

نتیجه‌گیری:

تحلیلگران معتقدند که PEPE پتانسیل رشد بالایی دارد. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند ناپایدار باشد و هرگز نباید در هیچ سرمایه‌گذاری بیش از توان خود ریسک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *